bugün

icki icince sapıtmak, kendini kaybetmek olarak kullanılan soz obegi
bu tur huyu olan insanlardan uzak durulması siddetle tavsiye edilip, bahsi gecen sahsiyetleri de ickiyi bırakması herkes icin en hayırlısı olacaktır
(bkz: lafı kıçından anlamak)
içkiyi ağızıyla içemeyenlerin yaptığı harekettir. buna karşı yapılacak en güzel hareket ise o kişiyle arkadaşlığı derhal bitirmek olur ya da en azından sadece ayıkken görüşülür ama hiç görüşülmese de olur olmazsa merhaba merhaba.
ya da içkinin şişede durduğu gibi durmaması.
ağız yoluyla boşaltım ile sonlanır.
şişeyi makattan içeri sokmak münasebetiyle gerçekleştirilebilecek eylemdir. * *
(bkz: şişeden içmek).
senin içtiğin içkiyi götümle içerim diyenlerde olabilir.
iki kadeh içince amı götü dağıtıp ortalığa kusmak, kendini aleme rezil etmekle sonuçlanan eylem.
ağzıyla içmesi gerekliliğinin anlatılmasına ihtiyacı olan kişi eylemidir.
jackass gibi bir programda uygulamasının izlenebileceği iğrenç ötesi hadise.
içki tesiri gösteren fitilleri hak eden insanların yaptığı olay.
içindeki tutsak hayvanı ortaya çıkaran zat...
jackass da gerçekten yapılan bir eylemdir.

not: dikkat Miğde bulandırıcıdır.
herhangi bir şehirdeki barlar sokağı gezilip bazı müşteriler incelendiğinde fark edilendir. bu kişiler genelde diyalog kurmaktan uzak, kaba kuvvetle temas kurmayı tercih eden ' küçük dağlar benim ' sahiplenicileridir.
nereyle içilirse içilsin çok kaçtı mı ağız ile kusulacağı kesin.
huni kullanılması gerekebilir.
fitil şeklinde tasarlanırsa yoğun ilgi görebilecek aksiyondur.
bardağa kusanları da içine alabilecek tanımlama.
iki gece evel bir grub öküz gördüm zil zurna sarhoş olmuşlar tren garın da ismi lazı mdegil bir takımın tezahuratını yapıyorlardı velhası sesleri gittikçe yükseliyordu bi zamn susutunlar ama . " durmaz insan hayvan olunca" demişler trenin gelemesiyle insanlar doluşmaya başldı ve bu öküz sürüsü trenin makinistine neden geç geliyorsun diye sataşmada buludular hemn güvenlik görevlileri geldi ardından orda bulunan insanlara darp etmemeye başladır sonra polisler geldi olay iyice büyüdü ve polis o grubu biber gazı ve daha bir çok materyel kullarak etkisiz hale getirdi . geri de evine geç kalmış yaklaşık 300 kişi içlerinde uçağını otobüslerini kaçıranlarda cabası bu olay yaklaşık 30 dk kadar sürdü insan sonra soruyor kendine acaba bu admalar içkiyi nereleriyle içtiler diye .
göt ağızlıdır.