bugün

sözlükte sürekli olarak
"türklerin kürtlere yaptıkları"
"kürt soykırımı"
"ezilen kürtler"
"köle kürtler"
gibi başlıklar açıp duran, aynı muhabbeti ısıtıp ısıtıp tekrar sunan, kendini yazılan yazılarda zorla etiketleyen karaktersiz insandır. soykırım varsa öl, kölelik varsa git köleliğini yap sözlükte işin ne? yok gayet benden farksız yaşıyorsan da zorla "zart kürt, zurt kürt" diye başlık açıp kendini farklılaştırma.
türkiye demeyi bilmeyen yazardır.
(bkz: kürtlerden bıkan insan)
içindeki kürt kelimesinden değil , insanların içine nifak tohumu atacak içeriğinde olduğu için bölücü olan yazarlardır.

insanların birbirine düşmesinden keyif alıp , bir tarafın diğer tarafı ezmesini beklerler.
kendi ırk'ı adına konuşabilmeyi üzerine vazife almış kişi..kaç tane kürt tanıyorum kimse halinden şikayetci değil..aralarında sevdiğim insanlarda vardır..ama bu tipler çıkıp böyle başlıklar açıp tüm ırk'ı adına konuşmaya yetkili olduğunu sandığı için bütün kürtlere ön yargılı yaklaşmama sebeb olan insandır..aynı havayı soluyoruz, aynı çeşmenin suyunu içiyoruz, sana gelen elektrik faturasının üzerindeki kw değeriyle benim faturamın üzerindeki de aynı, ne diye şişlik yaratır, ne diye kaşıntısı tutar diye merak ettiğim insandır..
kendi insanlarının çoğunluğu bile açılan başlıkları görse bunların yüzüne tükürür, "sen kimsin de benim hesabıma konuşuyorsun" diye.