bugün

Hdp ye oy veren 5 milyon seçmen var, ve bunların %90 ı portansiyel teröristtir, ülkeyi kim yönetirse yönetsin bunları bitiremezsiniz, çözümü olan konuşsun, içeride bu kadar hain varken senin istihbaratın cia olsa ne yazar.

edit: illa eleştirelim derseniz bunları düşünerek eleştirin, saygı duyarım.
6 7 milyon da chp oy veren hain var, onlari nasil unutursun aktrol kardesim.
akp'ye oy verirken terörist değil, mazlum halk olarak görülen 5 milyon vatandaşın hdp'ye oy vermesiyle terörist ilan edilmesidir.

sizin ambleminizde yazan adaleti seveyim.
hainlik kavramının ve içerisinde barındırdığı grupların siyasal iktidar elinde sürekli değiştiği bir düzende evet ben hükümeti eleştiririm. kol kola girdiğiniz bu hdp de fetö de esad da zamanında kardeşinizdi malum.
sadece onlar mı
ermeni gırması var
yahudi bozması var
rum artığı var
rus moskofu var
dinsizi var
imansızı var.

terör olunca suçlu akpye oy verenler
5 milyon suriyeli piçleri sayarsak. Rakam artar.
cahil eğitimsiz bir kitleyi çok rahat manipüle edersin. vatandaşına sahip çıkıp millet olabilme şuurunu aşılamaz, ülkedeki herkesi, hiçbir sınıf ayrımı gözetmeksinizin sırf bu ülkenin vatandaşı olduğu için sevmesi gerektiğini öğretmezsen, biri bu aradaki eşitsizliği, farkı kullanarak bu cahil eğitimsiz kitleyi zaaflarından faydalanarak çıkarları için çok rahat kullanır, geçmişte çokca örneği var. bu hükümeti eleştirmek adına başlı başına bir sebeptir, bu bir kenarda dursun.

sonra biri gelir bizlerin zaaflarından faydalanarak bizleri kışkırtır. (çünkü hepimiz bu vatana bu toprağa aşığız, eminim bir çoğunuz şuan canımı veririm diyorsunuz) çok basit bir şekilde yaparlar bunu, hemde bunu 5 milyonu kullanarak yapmalarına gerekte yok. sadece yalanlara inandırılmış 1 kişi yeter, 5 milyona düşman olman için.

çözüm ne düşman olmak mı? kan dökmek mi? 5 milyonu infaz edip öldürmek mi? pek sanmıyorum, lütfen ahmak olmayın.
hepinizi aklı selim olmaya davet ediyorum. bu gemide hep birlikte olduğumuzu unutmayın, batarsak bu gemide hep beraber batacağız, kimsenin sonu farklı yada ayrıcalıklı olmayacak.
siz görüşürken han değildi oy alınca hain.

elbette değişmediler. hala hainler.

mevzu dün siyasi çıkarlarınız uğruna sehirlere yerleşebilen teörist unsurlar. buna göz yuman siyasi irade ve iş sizin başkanlığınıza gelince eski sevgilinize bok atmanız.
o zaten orospuydu arkadaşım.