bugün

üç vakte kadar geometrik şekilde üreyecek olan vatandaşlrdır.şimdi hepimizin bildiği gibi dtp kapatıldı. azmak için bahane arayan apocu gençlik bunu fırsat kollayıp epey yaygara çıkaracak gibi duruyor. sonracığıma yasal zeminde siyaset yapmasına izin verilmeyen kürt halkı zaten bir çıkmaza girdi. bizim türkler desen gaza gelecek, saldıracak bir kürt arıyor sağda solda. diyeceğim şudur ki iç savaş yakındır dostlar. tabi kürtlerin çatışma kabiliyeti yüksek hepimizin bildiği gibi. bir çok yerde teknik ve taktiklerini izledik, gördük. ama bizim türkler de durum farklı biraz. genelde kolluk kuvvetleri çatışma görevini üstlendiğinden türkler bu konuda sınıfta kalmış denebilir. 80 den sonra çok fazla görülmedi statükocuların sokaklarda solcu avladığı. kireçlendiklerini zannediyorum. bu yüzden türkiyenin herhangi bir yerinde bir çatışmayla burun buruna gelen sözlükte esip gürleyen, türklüğüne ve devletine toz kondurmayan gençliğin halini merak ediyorum. umarım geriye doğru evrimleşip ödleklik vasfına ulaşmamışlardır.

not: isteyen sokakta nasıl çatışılır bununla alakalı kısa bir eğitim verilir. özelden ulaşın yeter.
Bir numarada: Türkleri silahsızlandırmak isteyen silah karşıtları bulunmaktadır.
(bkz: bireysel silahlanma ve savunma hakkı)