bugün

Birdir. Evet. Hepsi de insandır. Yetmez mi? Yeter. Ama işte gel gör ki "Delinin biri kuyuya taş atar kırk akıllı çıkaramaz" kendisini rafta tarak zanneden kibirli zillinin biri demokrasi adına saçmalamış, ardından gelen bazı koyunlar da bu yardan atlamışlardır. Olay budur. O kadar çok seviyordu da madem şuan neden yurt dışında yaşıyor? Demekki bu ülkedeki hiç kimseyi beğenmiyor. Ya sen kimsin ya? Sen hayırdır? Atomu filan mı parçaladın? ilim ehli olsaydın zaten tevazu sahibi olur boş başak gibi kafanı dikip milletine tepeden bakmazdın. O konya ovası sayesinde senelerce ekmek yedi bu millet geri zekalı andaval.
Her sene nobel bilim odullerine ambargo koyan konyali bilim adamlarina ve konyali kardeslerimize yapilan ayiptir.

Her sene uzaya cesitli arastirmalar icin bilim adami gönderen ve astronot yuvasi olan izmirli kardeslerimize de yapilan ayiptir.

Bence ikisinin oyu birdir.
Kemalist: kemalistler modern. Çükü lgbt yi savunmak swinger partilerinde olmak sabahlara kadar alkol alıp alıp türlü türlü işler yapmak ve de heryerini açarak bütün erkeklerinden gözü önünde gezmek modernliktir. Dağılın şimdi konyalılar. Biz kim siz kim.
konyalılar olmasaydı izmir olacak mıydı acaba? bak bakalım izmiri fetheden hangi şehirden görevlendirilmiş.
izmirin oyu 10 olmalı konyalınınsa 1. Saka maka kemalistler iktidar olmak amacıyla parlementer demokratik sistemden vazgerek farklılıkları savunması ayrı bir ironi.
haksızlıktır. konyalının oyu en az 5 oy sayılmalıdır. izmirli nin oylarıysa geçerli sayılmasın.
iki şehirde de çok kürt var. Bence seçmen kalitesi aynı.
bir demokrasi gereğidir. konya geri kaldısa bu o şehrin ileri gelenlerinin suçudur.
izmir şehrinin yönetiminden haberi olmayan lavuk beyanı. bir konya'yı gez birde bakımsız lağım kokan izmir sokaklarını gez, sonra gel ben bir hıyarım böyle bir başlık açtığım için diyerek özür dile.
Dünyanın en sacma seyi. bir izmirli olarak benim oyum konyaliyla erzurumluyla bir olmamalı.

onlarin oyu 1 ise benim oyum 5 falan olmali.
Şu bir gerçek ki demokrasi çok da doğru değilmiş hele bizim toplumumuz için.
Oy verecek kişiler mülakata alınmalı, tabi bu mülakatları şimdi yaparlarsa sorulacak sorular hangi partilisin, reisi tanıyor musun gibi olur.
izmirlilerin de konyalılardan pek kalır tarafı yok.
Konyalılara haksızlıktır.