bugün

türkiye'de en iyi sikişen erkekleri barındırdığı istatistiksen olarak söylenen bir ile atılan saçmalıktır.

sertliği bütün gün bacısına bakıp otuzbir çekmek ve bıyık bırakmak zannedenlerin devri çoktan geçti. en feci kim sikiyorsa ona veriyor kızlar. dolayısıyla en erkek kişi en feci sikişen kişidir. e istatistiksel olarak bu da izmir erkekleri oluyor. doğulu ibneler gibi mi ulan izmirliler? siki kalkmayan doğulular düşünsün.
çekememezliktir...
ayrıca bursalı olmasın o, bursalı...
(bkz: önyargı)
(bkz: muhtemel kuyruk acısı)
öküz gibi konuşup hayvan gibi yaşayanların erkek, insan olduğunu bilerek yaşamanın yumuşaklık olarak sunulduğu önermedir.

ayrıca toplumsal olaylara en çok tepkiyi hangi ilin verdiği gayet açıktır.

(bkz: izmir halkının dtp konvoyuna saldırması)
(bkz: anne ben başlık sıçtım)
bu düşünceye inanıp deneme yapmaya kalkanların arkasında derin bir yanmaya neden olabilir..
(bkz: seni hangi izmirli öptü)
izmir denildiğinde göztepe muhitini de kapsadığı için istatistik çıtası yükselmektedir. izmirlilerin çoğunun yumuşak olması yerine göztepelilerin çoğunun yumuşak olması daha doğru bir söylem olabilir.
"22 kasım 2009 birinci geleneksel pkk lı sikme günü" önemle hatırlatılır.

sanırım bu, konu hakkında biraz olsun bilgilendirebilir sizleri...
bir bursalının acaba ne yapsamda üzerime yapışmış yumşak dokudan kurtulsam diye uğraşırken ha izmir'e bok atayım bunun üzerinden yürürüm bursanın yumşak dokusal durumu unutulur gider düşüncesiyle ortaya attığı önermedir.

Tüm izmir erkekleri önermenin yanlışlığını ispatlamak için bekliyorlar efendim.. sizi 35 numaralı odaya alayım *
konak meydanında dile getirmesini ve sonucunu çok merak ettiğim söylem. madem bu başlığı sıçacak kadar erkeksin hodri meydan. buyur konakta dile getir bu söylemi. yol parasını ve vazelin izmirlilerden hediye.
olmayan birinin bile canını sıkabilecek genellemedir. gidip sayım mı yapılmış ki, hangi istatistik değerlere göre böyle konuşulabiliyor.
(bkz: genelleme sıçmak)
(bkz: vazelinimi getirin çabuk)
bu kadar genişlik ancak bundan kaynaklanabilir. hahahasiktir. evet.