bugün

gereksiz bir yaşam formudur.

evet, siz erkek dediğime filan bakmayın; erkek müsveddesidir o; ırgat haline bakmadan ona buna dil uzatır. lan sen önce götündeki boku temizle derler adama. daha aynaya bakacak suratın yok; mutasyına uğramış ninja kaplumbağalardan bile çirkinsin; afedersin pipi ucu kadar boyun var; oturmuş izmirli kızların güzelliğini tartışmaya açma cüretinde bulunursun.

iyi misiniz lan hamidolar; seksomanyaklığınızdan neredeyse kendi kıçınızı parmaklayacak hale gelmişsiniz, haberiniz yok, ehe.
(bkz: izmirli bir kız görünce ağzı sulanan şakirt)
izmir'li hatun tarafından siktir yemiştir bile değil, hayallerini süsleyen izmir'li kıza açılamamıştır bile.

"madem benim değil, kimsenin de değil" mantığı.

looser edebiyatı yani.
(bkz: bazılarına izmirli girmiş çıkmıyor)
kedi, ciğer ve mundar ilişkisi.
izmirli sevgilim hiç olmadı ama gerek okul hayatında gerekse profesyonel yaşamımda birçok izmirli bayanla tanismisligim arkadas olmuslugum vardır. Öncelikle yurdumuzun herhangi bir ilindeki kızlarımızdan ortalmanın üzerinde güzel ve dikkat çekici olmalarının dışında hiçbir farkları yoktur. Kendim şahsına konusyorum ya ben cok sansliydim ve harika insanlarla tanıştım ya da geneli bu sekilde oluyorlar. Suan en yakın arkadaslarımdan 3'ü bayan ve 2'si bay olmak üzere izmirlidir. bu kadar başlığa konu olmaları belkide güzellik konusunda haklı bir üne sahip olmalardır. Sözlükteki erkek arkadaşların birçoğu belki fiziksel eksiklikler, belki özgüven eksikliği, belkide tamamen sansizliktan bu güzel ilimizin güzel kızlarıyla Tanışma Firsati bulamamışlardır. yukarıda birkaç yazar arkadaşın dediği gibi kedi-ciğer denkleminden mütevellit yüzlerce saçma sapan başlığa konu olmuşlardır.

Hala saçma sapan başlık açicak olan yazar arkadaşlara şu bakınız vermek istiyorum;

(bkz: Go fuck your self wanker!)
izmirli kızın yanından bile geçecek cesaret ve özgüvene sahip değildir. klavye başında bok atmak son derece kolaydır oysa.
hayatı boyunca hiç izmirli bir kızla beraber ol(a)mamış ve ol(a)mayacak erkektir. yazıktır.

not: halbu ki ne kadar da çok istiyordur onlarla beraber olmayı. harbi yazık lan. *
ak parti zihniyetinin mahsulüdür.hatta ve hatta tüm yurdun kanalizasyon atıklarının, her seçimde oyunu istikrarlı biçimde chp den yana kullanan tüm izmir halkının üzerine döküleceği söylentileri mevcuttur.