bugün

güzel, çekici, hoş, tatlı bir hatunla çıkmanın vereceği harika hissiyattır.

her yerde taşır sizleri, güzelliğiyle.
izmirden dışarı çıkamayan bünyelerin söylemi.
izmir'li değilde akıllı bir kızla çıkmanın verdiği onur daha doğrudur bence. sanki tüm güzel kızlar izmir'de mi toplanmıştır. abartmaya gerek yoktur. güzelide vardır çirkinide.

sırf gerilim vermek için izmir ile ilgili başlıklar açmaktır amaç. yani izmirli arkadaşlarda ucundan azcık kaşınıyor kabul ediyorum. sonra kaşıyorlar burda sonra 'vik vik vik bik bik bik' oluyor. kızıyla onur duyma kordon'uyla sahiliyle onur duy güzel kardeşim. bulunmaz hint kumaşı mısın(?) gerek yok böyle şeylere izmirli biriyle çıkıp bundan onur duyuyorsan belgeleyelim seni(?)

bir izmirli olarak şunu söyleyebilirim;

izmirli kızla çıkmanın verdiği onur monur yoktur efendim inanmayınız böyle şeylere. güzel, akıllı ve zeki bir kızla çıkıldığında duyulan bir onur vardır. güzellik çoğu zaman 5 para etmiyor. belli bir saattan sonra alışıyorsunuz o güzelliğe ve ne aryorsunuz(?)

çalışan bir beyin.
(bkz: izmirli kızlara çakmanın verdiği onur) şeklinde yanlış okuduğum hede

kendimden tiksindim valla özür dilerim izmirli kızlar.

(bkz: yaran yanlış okumalar)
izmirli kiza cakmak onursa ben napiyim ? rus, cek, polonyali, finlandiyali, en son da alman. (erasmus sagolsun)
o zaman Finlandiyalı kıza yaklaşmak şeref madalyasıdır.

açıklıyalımda ayıp olmasın:
Eyof 2011'de gönüllüydüm tüm avrupadan numuneleri gördüm kararım kesindir. Böylesi gözler gerçek olamaz ışıl ışıl parlıyolardı. Tüm takımın boyu 1.85'ten uzundu.
Asıl meseleye geliyorum: TÜrk takımı gibi ukala değildiler Trip falan atmıyolardı ve türk takımından kat be kat fazla konuştuk ve samimiydik çok daha kültürlüydüler (kızın lap-topunda star-wars resimleri dönüyodu bu nesile sor star-wars'u cnbc-e izleyenler hariç bilmezler.)

edit:hikayeyi ve bikaç karakter hatasını içindi
memleketimin her yerinde güzel kız vardır.
genç şakirtlerin içinde ukte olandır. fakat kendilerine yine izmirli ve laik erkekler yaraşır. *
evet gerçekten eğlenceli ve karakterlidir izmirli kızlar,

bunun bize verdiği onur mu?; pahabiçilemez...
of ulan of dediğim şu izmir kızları yok mu hele bi tanesi var ki..