bugün

evet efendim...

izmir gibi laikliğin acayip yükselişte olduğu, insanının bi garip böyle sanki bi değişik şeyler peşinde olduğu şehrin kızıyla sevgili olan, henüz izmirli kızlar hakkında pek bir şey bilmeyen zengin, kaslı, dindar ve ak parti'nin başarılarında büyük bir role sahip kürt kardeşlerimizden yalnızca birisidir.

yani ben demiyim demiyim diyorum ama ulan abicim gitsene memleketine orda daha güzelleri, daha ahlaki açıdan olumluları var sen neden buradan bir kızla sevgili olma peşindesin ki?

yani tipse tip, kas ise kas var, ahlaksa ahlak, saflıksa saflık sen erkeklerin kırk kaplan gücünde olanısın ayrıca. ee daha ne yani gidipte mini etek giyen, cumhuriyet yanlısı, atatürk severler derneğinden çıkmayan bir kızla sevgili oluyorsun ki?

haaa başka bir şeyler duyup başka amaçlar peşinde olup işini hallettikten sonra tekme vurup ühüh diye zırlatacaksan karıları onu bilemem tabi. ama söylemezsem çatlarım şunu bil ki hiç yakıştıramadım kürt kardeşim sana büyü yaptılarsa bozman lazım.
(bkz: hem işsiz olup hem troll olmak)
ota da boka da konan gönülden bo.ka konanıdır. sen izmirin tatlı kızısın yapma etme dedirtir.
aşk engel tanımadığı için papağa yenigine'li ile bile aşk yaşayabilir. doğaldır.
kızın erkekte ne bulduğu merak edilir . ortalama bir izmir kızı , güzellik standartlarının üzerindedir. kürt bildiğimiz kürt ise şaşılacak durumdur. kıza büyü yapılmış olabilir .
Şanslı kürt erkeğidir. Kız izmirlidir nihayetinde.
hayaldir efenim, metinde bahsi geçen kaslı kürtler izmir'de ancak midye dolma satabilmektedir, bir izmirli ayrıca bu kafayı yaşayan bir insanla bırakın evlenmeyi, tabiri caizse sümüğünü atmaz, gerçek izmirli kadın aklınızı alır haberiniz olmaz, kadıncıklarınızla karıştırmayın siz onu.
Blacked.com içeriklerini hatırlatır.