bugün

bu soylemi gerceklik kabul eden kisinin benimle tanisip gerceklik kavramini tekrar gozden gecirmesini diledigim sahte gercekliktir.
izmir'in laik havasından kaynaklanmaktadır. siz hiç laik ve çirkin gördünüz mü?
(bkz: bilinmeyen hedef)

--spoiler--
erkeklerinin de bundan sonra yakışıklı olduğu da tescillenmelidir. en azından şahsım tescillemiştir. nasıl tescillediğimi sormayın söylemem.
--spoiler--
anaları güzel olduğundan dolayıdır.
neredeyse tamamı kısa boylu ve vücutludur. midilli atlarına benzetmiştim bir gidişimde.
" tanrımm çok haklısın, kahretsin! " dedirten meseledir. *
kızları wow dedirtmezken erkekleri dedirtir. herhalde erkeklerin namı duyulmadığından beklenmedik olduğundan *
çapkın olma oranlarıyla eşittir.
içinde istisnaları barındırsa da evet,doğru bir genellemedir.
izmirli kızların sevgilisiz kalma olasılığı düşünülmüş ve gereği yapılmıştır. (bkz: ay çok şükür)
kadınlarının yanında lafı edilmeyecek olaydır.
olağan bir durumdur.
yalan, kuru iftira.
(bkz: apaçhi)
(bkz: izmirli kokonaların jigalo sorunsalı)
minimum yüzlerce erkek tanımış olan yazar.

(bkz: kaşar)
tamamen uydurmadır. (bkz: hüsamettin cindoruk) (bkz: ismet inönü).
doğru bir genellemedir.

(bkz: laikliğin faydaları)

edit: (bkz: why not)
yobazların dişilerinin ve erkeklerinin çirkindir önermsinden yola çıkarsak geri kalanların güzel olmasıdır.
tek gerçekleri bolca seviştikleridir.

zayıf, kara kuru adamlardır.
haliyle kıskanılmalarına yol açar.
(bkz: izmirli erkeklerin dayanılmaz cazibesi)
o zaman izmirli kızlar bütünüyle kördür,maldır. gaziemirin güzelim şahintepesinde bütün çalılıkların arasında güzelim kızlar(özelliklede liseli kızlar) yarım tipli erkeklerle yiyişiyor, gözümle görüyorum. erkekler oradan dana gibi aşağı iniyorlar. buca hasanağa bahçesindede öyle, kordon ve karşıyakada da kısmen öyle. şimdi madem bu kızlar güzel, madem bu erkekler yakışıklı bu ne saçma kombinasyon arkadaş.
normal bir durumdur.
izmir kadar başınıza taş düşsün lan bırakın artık şu izmiri sen ben gibi insan bunlarda uzaylı değil.
şaşırtıcı başlıktır. zira hayret sonunda izmir'e bok atmayan bir başlık gördüm sol frame'de.

izmir'li kızlar güzelse, aynı anne babaların çocukları olarak, izmirli erkeklerin de yakışıklı, en azından çirkin olmaması doğal bir durumdur.