bugün

Lağım sularını denize akıtan belediye yüzünden oluşan sıkıntılı durum.
Maalesef güzel izmirime yakıştıramadığım şeylerden biri.

Edit:

*Eksi veren kardeşlerim, yalan mı? Halkapınar'dan geçerken bile bok kokusunu hissetmiyorsanız yuh diyorum size.

Not: CHP'li değilim, CHP'ye oy atan biriyim. Kendimizi eleştirmeyelim mi mk.
Kanalizasyonun denize akması ile değil. Sıcak hava ve kanalizasyonda ki su oranının azlığı sebebi ile çürüyen lağımın kokusudur. Aynı bölge kışın kesinlikle kokmaz çünkü çürüme söz konusu değil.
(bkz: halkapınar kokusu)

sokak direklerine atatürk silüeti astıkları için problem olmayan olay. atatürk silüeti daha önemlidir.
meşhurdur.

(bkz: bok içinde de kalsam chp liyim diyen izmirli)
ya son zamanlarda gördünüz mü? Nasıl bok kokmasın. 'ablacim bi fal bakayım' diye gelen falcı teyzelerden kaçarken kırık turkce arap aksağnıyla 'ablağ 1 tl' diye gezen bacaksizlar sarmış ortalığı. beyaz insan görmüş gözleri fal taşı gibi açılmış milyonlarca suriyeli cabası.. eyvallah kimseyi dışlamak hor görmek gibi amacımız yok dünyanın bin türlü hali var..

var da güzel insanlar bir düşünün güzelim izmir'de kordonda rakı balık, midye bira.. konakta balıkekmek yiyemiceksek biryerdelerde otururken bile diken ustunde olucaksak nolucak bizim halimizde? kendi ülkemizde şehrimizde kendi semtlerimize biz gidemiceksek deniz kokusu değil bok koklayacaksak ne olucak bizim halimiz?

Utandıran durumdur. Ne hale gelmiş güzel izmirim dedirtir.
izmire gelip de güzel kızları varken kokuya mı takıldınız. galiba ben güzel kızlarından kokuyu farketmedim.
chpli kardeşlerimizin bok yemesidir. taraf tuttuğum yok fakat akpde olsa bin kere lağım boruları temizlenmişti denizin siyahlığı gitmişti ve deniz analarının iğrenç görüntüsü gitmişti.
Kursumun konakta oluşuna lanetler okumama sebep olan durum. Sabahları uykumu açan tek koku. Bağımlılık yapmasından korkuyorum.
izmir binali yıldırım gibi dev projelere sahip bir fırsatı kaçırdı ne yazık ki. neden? çünkü aziz kocaoğlu izmir'de atatürk silüetlerini yaygınlaştırdı.
sadece bir kere gittim . evet bildiğin bok kokuyor . kim düzeltirse düzeltsin ama burasını düzeltsinler artık . burada yaşayann vatandaşa yazık .
Eee körfeze yönlendirince kanalizasyonu denizi öldürdüler. Açıkçası şimdi biraz daha iyi, iyice leş olduğu dönemleri de kokladı bu burun.