bugün

o kadar yol gelmişken, şu fani dünyadan gözlerim açık gitmeden bir ziyaret daha yapayım bari diyerek, halden anlayan, bu işlere yabancı olmayan birini bulmak ümidiyle ilgili yerin tarifini almak için kıvranan maldır.

ulan mal. ulan öküz. ulan davar. insan biraz yol, yordam öğrenir. etrafına bakar. bu işler nasıl oluyor diye bir şeyler kapar. neyse efendim. fazla da yüklenmemek lazım. her insanın başına gelebilir, böyle şeyler. bir seferinde ben de sormuştum.
(bkz: sokak ortasında işeyen 6 yaşındaki çocuk)
Uludağsözlük ve diğer sözlükleri yeterince takip etmediği belli olan mal. her fırsatta paylaşımcı olmak adına tarifte bulunuyorum. google earth te sosyal tesis olarak tanımlansa da belli ki genelev.

http://imagetwist.com/pqu...p7v5/clipboard01.jpg.html
ne amaçla açıldığı, belli olan başlık. şimdi gerizekalının biri çıkacak, "izmir'de geneleve ne gerek var, her yer zaten genelev, tut zik birini, nihohhaha" diyecek ondan sonra da çarşı karışacak. gerçekten çok zekice !..

(bkz: provokasyon nedir nasıl yapılır)
kendini ifade etme çabasında olan yazarın entry girişiminde bulunmasıdır efendim. entry nin sonundaki itirafı ile, içeriği tamamen kendine giydirmiştir.

(bkz: arkadaşın ilişiğini kesin)
(bkz: halka arz)
izmir in yabancısı olduğu alnından okunan maldır.