bugün

yobazlıktir efendim misal bir turbanliya tahammül edemezler.
Gavur olması*
(bkz: gavur izmir)
(Tamamen gülme amaçlı bkz verilmiştir. Doğacak yanlış anlaşılmaların önüne geçmek için bu açıklama dikkate alınmalıdır.)
yerli halkının yani asıl izmirlilerin, izmir'i modern laik bilmem ne diye olduğunu, bursa konya gibi şehirlerin yobaz olduğunu (yobazın kelime anlamını bile bilmeden) iddia eden kesimidir. bu kesimler asıl yobaz olanlardır. modernliği sokakta memeleri açık gezen kadınlara bakmayacak kadar bu duruma alışmış erkeklerin olduğu toplumlar olarak algılarlar.
çekirdeğe çiğdem simide gevrek diyerek kendilerini çok önemli bir şey yapıyor gibi hissetmeleri.
ulaşım
konak çevresindeki apaçi nüfusu
alsancak çimlerinde otlayan genç nüfus
kıbrıs şehitlerinde dolaşan özenti ergenler
dağın başına konan gecekondular
şort azlığıdır efendim. ya arkadaş kız kardeşime şort giydirmek istiyorum, piyasada adam akıllı bacımı çok seksi gösterecek bir tane şort yok. tayt da aynı şekilde. bu nedir be?!

edit: 7 göbek izmirliyiz.
Cok fazla yüksek seviyeli insan olması.
Yobaz kesimin cok az olması.
Bu durumda Mütevelli insanların izmiri cekememesi.
Kıskananının çok olması.
(bkz: kemalist kişilik bozukluğu)
boyoz.

şaka lan şaka severün.
Turkiye sinirlari icerisinde olmasi ve ayni hukumet ile yonetilmesi.
izmirlilerin platonik aşkı ve kara sevdasıdır. Ayrıca boyoz ne lan pudra şekerli kürt böğreği mi ne yani olayınız ne simite gevrek deyince ne oluyor çikirdik diil çiğdim oooo kızları siz ne ayaksınız.
türkiye'nin en büyük sorunu ne ise odur; karanlığa sürüklenme !
CHP li yaşlı kadınlarıdır.
çok göç almasıdır.gelenlerde malum.
kızları.
kordon boyunda adam akıllı dikili ağacın olmaması.
altyapısı ve bitmek bilmeyen eshot çilesidir. ulan adam 60 yaşında doğma büyüme izmirli. elinde bir kitapçık evine nasıl gidebileceğini soruyor. varmı ötesi.
(bkz: Aziz Kocaoğlu)
daracık yarak kürek sokaklar.
çekemeyen, anadolu çomarları.
Çekemeyen, tipsiz, abazan anadolu çomarları ve onların sözlükteki temsilcileri.
modern bir futbol stadyumunun olmaması aklıma ilk gelen.
göç almasıdır.
Sorun falan olmayan nezih ilimizdir. Sorun yoktur düzeltilemeyen aksaklıklar vardır izmir'de.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar