bugün

hostese evli pilot tecavüz etmiş. mahkeme cezaya gerek görmemiş.

ne de olsa izmir yani.

--spoiler--

Antalya’dan izmir’e uçtuk. Uçuş sonrası hostes arkadaşlarımla yemek yedik. Daha sonra M. ve H. ismindeki iki kaptan, arkadaşları ile bize dahil oldu. Beraber barlar sokağına gittik. Orada bir barda alkol aldık. Daha öncesinde hostes arkadaşlarımla yemekte de içki içmiştik.”

“Normalde çok alkol almadığım için etkilendim. Geri dönüşümüzde M. kaptanın odasına geçtik. Masada bir içki şişesi vardı. içki içtiğimizi hatırlamıyorum. Uyandığımda kaptan H.T.’nin odasındaydım. Alt tarafım çıplak, üzerimde kazak vardı. Kaptan H.T. yanımda çıplak olarak yatıyordu. ‘Ne yaptın bana’ dedim. O da ‘Hatırlamıyor musun?’ dedi. Bana tecavüz ettiğini anladım.”

Yaşadıklarının psikolojisini bozduğunu ifade eden K.A., ifadesini şöyle tamamladı:
“Korktum; çok borcum olduğu için işimi kaybetmek istemedim. Ancak bir süre sonra olanları erkek arkadaşımla paylaştım. 2016 Mart ayında savcılığa gidip şikâyetçi olduk. Ancak şikâyeti olay günü yapmadığım için kovuşturmaya yer yoktur kararı verildi. Şikâyet sonrası şirketim ücretli izin verdi. 7-8 ay çalışmadan para aldım. iki gün önce ise işten çıkarıldım.”

--spoiler--

http://www.hurriyet.com.t...ana-tecavuz-etti-40308255
tecavuz degil gibi. bence kadın alkolun etkisiyle olanları hatırlamıyor. tüm gece köküne kadar içmiş. ayrıca erkek arkadasin varsa niye elin adamiyla ayni odada kaliyorsun. evet.
Erkek arkadaşına kendini kabul ettirmenin yolu.

Hepimize denk gelmiştir illaki bisiklet binerken bacak arasında kan gören veya, eski nişanlısının tecavüzüne uğradığını söyleyen.

Sen git elin adamına ver, ondan sonra kendini bu şekilde savun..
Ortada alkol var ondan pek tecavüzlük bir durum yok gibi. Kendi isteğiyle kendini kaybedecek kadar niye içiyorsun ki? Madem alkole dayanamıyorsun elin adamlarıyla köküne kadar niye içiyorsun? Değişik. Evet.
amk! kaptanın odasına gidip içki içecek kadar bilincin yerindeymiş demek ki!

bir de 7-8 ay çalışmadan para al sesin çıkmasın ama işten çıkartılınca şikayet et.

olaya bak.
konu başlığı çok yanlış.
kadın bile olayı hatırlamıyor, alkolün etkisiyle isteyerek birlikte olabilme ihimali varken siz nasıl evli bir pilotun hostese tecavüz etmesi ve mahkemenin ceza vermemesi diye yorumluyorsunuz ? olay anında orda mıydınız ?
tecavüz bahane para almak için iftira şahane.

bu işler böyle. para kadını çeken tek şey dolayısıyla para için yapılmış bir eylem bırakın bu numaraları uzaktan belli ne yapmak istediği.
hap map bişey atmış olabilir içkisine.
Kısacası nişanlı bakire olmadığını anladı, tecavüze uğradım dedi, 8 ay bedavadan maaş aldı, değirmenin suyu kesilince bastı yaygarayı.

Gavatlık ve kaşarlık kokan haber.
Tecavuz sayilmaz fakat adam eger kizin sarhoslugundan faydalanip iliskiye girdiyse orospu cocugudur.
"bir süre sonra olanları erkek arkadaşımla paylaştım" ne kadar bir süre sonra belli değil neyi bekledin? hemen o sabah niye gitmedin polise? zaten hiç bir şey hatırlamıyorsun ortada bir tecavüz olduğuna nasıl karar verdin? sorular çok.
içki kötülüklerin anasıdır.
izmir'le bilmem neyle alakası yoktur. en ufak bir zorlama olsa burada savunurdum ancak bence bu ifadeye göre tecavüz olmadığı gibi en ufak bir zorlama bile yok. tecavüz gibi durumlarda öncelik tabii ki kadının ifadesi. ancak kadının ifadesinde de bir zorlama yok. sadece alkolden hatırlamama durumu var. üstelik adam tecavüz etmiş olsa neden sabaha kadar beraber uyusun?
Al alkolü, gir kaptanın odasına sonra

(bkz: kaptan beni sikti)

Tecavüzle alakası olmayan durumdur.
Kaptan hosteslerin içinde yaşamayanların burada anlatılanı gerçek sanması normal.

Aslında durum daha farklı.

Hava yolu şirketlerinde çalışan kaptan ve hosteslerin %80 ninden fazlası bu tür ilişkileri yaşarlar. Nereden mi biliyorum. isim vermeyeceğim ama bir yakınım hava yolu şirketlerinin uçuş görevlilerine konaklama ve otel işlemleri ile ilgilenir. Uzun uçuşlar sonrası konaklamak zorunda olan görevlilere oda tahsisi yapılırken kaptan pilotlar ile aynı odada kalmak için hosteslerin birbiri ile kavga ettiklerine 100 lerce kez şahit oldum.

Bu olay da tecavüz yoktur, bu olay da bence olayın ifşası vardır yani hostesin kaptan pilot ile seks ilişkisi ortaya çıkmıştır. Erkek arkadaşı olduğu için durumu tecavüze bağlamış.