bugün

candaş medyanın yakından çektirdiği fotolar ile ''chp mitinginin daha kalabalık olduğu'' dezenformasyonun yapıldığı mitinglerdir.

gerçek ortada:
http://galeri.uludagsozlu...rti-mitingleri_145645.jpg
aldığım gerçek duyumlara göre miting öncesi akp izmir yöneticiler neredeyse tüm izmir'i arayıp mitingden haberdar etme cesareti göstermiştir. bu olay gerçekse ki kesinlikle gerçektir, akp bu kadar insanın numarasını nasıl bulabiliyor? ayrıca çevre illerden de otobüs kaldırmış güzel akepem. manisa plakalı otobüsler gördük, daha neler gördük neler. zaten bilinen bir şey başka mitinglere adam götürmek. bunu akp çok yapıyor şu sıralar. en güzel örnek trabzon mitingi.
benim de bir parçası olduğum chp'lilerin mitinge gitmemesinden kaynaklanmaktadır.

"bir araya toplanıp bağırınca oylar mı artıyor aq" diye düşünüp kendine eziyet çektirmemiştir çoğu kişi.

chp mitingi esnasında kıbrıs şehitler ağzına kadar doluydu. miting kalabalığının yanından geçtikten sonra ben de arkadaşlarımla bir mekana oturdum ve kıbrıs şehitlerin geri kalanı gibi içip muhabbet ettik. oradakilerin hiçbirisinin de akp'ye oy vermeyeceğini düşünürsek eğer, mitingden daha kalabalık bir güruh arka tarafta içki içiyordu. bu adamların oyları da ya cumhuriyet birliğine ya chp'ye gidecek zaten.

cumhuriyetçi seçmenin çoğunda parti liderinin köpeği olmak gibi bir durum olmadığından, her geldiğinde patilerimizi sallayarak ayağına koşmak zorunda hissetmiyoruz kendimizi.

o nedenle sen rahat ol.