bugün

Nedense hep karşılaştığım durum . o kadar saatler ,günler harca ama sonuçta birkaç replikten hatta dizinin isminden başka bir şey kalmasın . Karakterlerin isimleri bir süre sonra uçuyor . dizinin ismini unutuyorum tekrar başlayınca aklıma geliyor . anlık zevk için daha sonra adını bile hatırlmayacağımız şeylere zaman ayırıyoruz carpe diem sonucu...
Maalesef zaman zaman benim de sıkıntım. Her zaman olmuyor ama bazı dizileri neredeyse hiç izlememiş gibi unutuyorum. Hatta açıp izlediğim bir bölümü izlerken fark etmeyip en sonunda "ben bunu izlemiştim." diyorum. Zaten ilgimi çeksin, keyif olsun diye öylesine izlerim ama bazı dizilerin hiç aklımda kalmayışı enteresan ve can sıkıcı.
yabancı dizilerden spartacus & game of thrones
türk dizilerinden kuzey güney & avrupa yakası

haricinde diğer izlediğim bütün dizileri unuttum yada hayal meyal hatırlıyorum.
uzun soluklu verilen sezon finalinin ardından dizinin yeni sezonunu izlerken başıma geldiğini fark ettiğim durum.
Okuduğun bir kitabı unutmak kadar kötü değildir.
Beynimin bana oynadığı bir oyundur. Sanırım aşırı dizi film izlemenin getirdiği şeylerden biri bu. Büyük ihtimalle bellek doldu ve üzerine yazıyor. It herif madem doldu Bi bilgi ekranı falan koy da sileceğim yeri ben seçeyim.