bugün

olmadığı biri gibi davranan insan.
kurtlar vadisi ya da deli yürek izledikten sonra etrafındakilere memati ya da miroğlu diye seslenen insanların gösterdiği trpiler...
nedense arayış içinde olan karaktersiz insanların başına gelen olaydır. kurtlar vadisi izleyen krolar genelde takım elbiseyle ekmek almaya gider. ekmek alırken böyle artist artist ekmeğini alır parasını verir -tabi bu arada kaşlar çatık, elinde tesbih-.
parayı verir. çıkmadan hemen önce elini cebine sokar ve baksırını düzeltir ve dükkandan çıkar. he unutmadan ayaklarında da kundura vardır ama topuklarına basıyodur. evine gider. kapısının önünde durur. çevreye şüpheli şüpheli bakar. zile basar kapının arkasına saklanır. kapı açılır açılmaz içeri fırlar.
Kişiliği tam olarak oturmamış, mafya türü filmler izlerken ve izledikten sonra triplere giren insanlardır. her nekadar çocuksuluktan kaynaklandığını düşünsek de çocukluklarındaki bir sıkıntıdan da kaynaklamıyor olabilir. Bence çocukluklarına inilmelidir
korktuğunda "superneyçırııııllll" diye bağıran insandır, bendenizdir.
itiraf etmeliyim ki, küçükken daha kurtlar vadisi' nin ilk yılları oynuyor.
jenerik müziği çalarken, ben amele gibi yorganın altına oyuncak silahla kaşlarım çatık halde izliyordum.
biliyorum ne derece mallık olduğunu ama çocukluk lan işte.
son zamanlarda kuzey güney izledikten sonra triplere giren insan türüdür.
yeni nesilde arka sokaklar izleyip polis olmak isteyen çocuklar olucak.
cahilden öte hayatında bir renk olmayan kişidir. Hobi edinmeli.
lisede kurtlar vadisi vardı. ertesi gün okul polat alemdarlardan geçilmiyordu amq.
brekin bed izleyip kimya mühendisi olmak örnek olabilir.

sonradan anlaşılır ki kimya mühendisliği çok farklı bir alanmış.