bugün

iyi yazar, söyleyecek lafı kalmadığında susar.
kötü yazar, söyleyecek lafı kalmadığında sövmeye başlar.
gönül yazar, konumuz değil.
burası TDK olmadığına ve sözlüklerin kuruluş amacında enteresan bilgiler farklı bakış açıları ve özgür sözlük gerçek doğrular olduğuna göre; tdk kadar ciddi yazar ve sırf ortalık karıştırmak isteyen troll aynı kefede dir.

burada en önemli nokta "kime göre neye göre" bana göre kendini özgür hisseden fikrini söyleyen iyi yazardır...
Her şey o son cümlede bitiyor,

Evet, Son cümle.

(bkz: son cümle)
iyi yazar akıllıca ve matıklıca yazar. hiçkimsenin kalbini kırmaya çalışır. her yaptığı yanlıştan derç çıkarır. mesela ben sözlükte ki rte ye tapan akılsızlara koyu abi dediğim için ya da kürtlerin biraz kürt olan bana çektirdikleri herşeyi yazmamdan dolayı şu an çaylaklık cezası çekiyorum.
şunu gördüm ki insanlar çok kör. gerçekler onların çok zoruna gidiyor.

kötü yazarsa akılsızca hareket eder. karşıda ki insanı insan yerine koymaz. bu herkes için geçerli. bazı ateistler var müslimleri ikna edemeyince hakaretler ediyor. bazı müslimler var ateitleri ikna edemeyince neler söylüyor neler. bu siyaset için de geçerli. birbirlerine neler neler söylüyor karşıt görüşlü siyasetçi yazarlar.

ne gerek var bunlara. güzel güzel yazın.
iyi yazar akıllıca ve matıklıca yazar. hiçkimsenin kalbini kırmaya çalışır. her yaptığı yanlıştan derç çıkarır. mesela ben sözlükte ki rte ye tapan akılsızlara koyu abi dediğim için ya da kürtlerin biraz kürt olan bana çektirdikleri herşeyi yazmamdan dolayı şu an çaylaklık cezası çekiyorum.
şunu gördüm ki insanlar çok kör. gerçekler onların çok zoruna gidiyor.

kötü yazarsa akılsızca hareket eder. karşıda ki insanı insan yerine koymaz. bu herkes için geçerli. bazı ateistler var müslimleri ikna edemeyince hakaretler ediyor. bazı müslimler var ateitleri ikna edemeyince neler söylüyor neler. bu siyaset için de geçerli. birbirlerine neler neler söylüyor karşıt görüşlü siyasetçi yazarlar.

ne gerek var bunlara. güzel güzel yazın.
sevgi her zaman güzeldir.