bugün

hamit altıntop 'tur.
şimdi uzaklardasın...
hayallerdeki sabri sarıoğlu'dur.
istenmeyen Sabri Sarıoğlu'dur, biz onu böyle kabul ettik böyle sevdik, değişmesin.
forma şansı bulmayıp zamanını garip hayvanlar (bkz: iguana) besleyerek geçiren futbolcudur.
Teknik olarak böyle bir şey yoktur.

orta açmak nedir la? Jenerasyon bu kadar mı değişti? Hiç duydun mu Ercan Taner'den Sabri çizgiye indi, açtı ortasını diye?

(bkz: orta yapmak)
tamamen bir ütopyadir. fazla iyimser bir dusuncedir.
önemli olan iyi orta açabilmesi değil, iyi börek açabilmesidir. böylece takım arkadaşlarına açtığı börek ile destek olabilir ve morallerini yüksek tutabilir.
pes 2013 teki sabridir.83 vermişler patoya 82 vermişler.Oyunu yapanlar kafayımı çekmiş anlamadım ki.
açtığı ortalar karşısındaki rakibin kalçasına,sırtına en fazla omzuna çarpar geri döner, taca çıkar ya da en iyi korner olur. kendi gözlerimle maçta gördüm.tv.de abartılı kızdığımı düşünüyordum yok abi. hemen önünde o acayip ortaları açmıyo mu daha bir çekilmez oluyor. yap kontratı 2 sene yat antreman topçusuna milyon euro.
mantıklı konuşabilen nihat doğan ile eşdeğer ütopyadır.
açılan ortanın peşinden giden futbolculardan hala haber alınamadı.
yokluktur böyle bir şey olamaz iyi orta açıyorsa sabri değildir sabriyse iyi orta açamaz. (bkz: işte bunlar hep seks)
kendi ortasına kafa atabilen sabri'dir. sabri'nin tek eksiği orta açamamasıdır iyi orta açmayı da öğrenirse kendi ortasiyla bir sürü gol atar.
reyiz'dir.
10 senedir beklenen, ancak hiçbir zaman gelmeyecek olan sabridir. neyse ki eboue ve hamit var artık...
klonlanmanın ispatıdır.
ben o ihtimali sevmekten bile vazgeçtim.
ibrahim üzüilmezle birlikte bir neslin genç yaşta kansere yakalanmasını, alkolik olmasını sağlayan bir sol bektir kendisi.
ibrahim üzüilmezle birlikte bir neslin genç yaşta kansere yakalanmasını, alkolik olmasını sağlayan bir sol bektir kendisi.