bugün

zorla güzellik olmaz diyenleri haklı çıkartır.
ama bu hiç adil değil.
sıkılmıştır. her şey yolunda gidince ben de böyle oluyorum kötü bir şey olmadan kaçıyorum.
daha iyi çakanı bulmuştur.
canı sıkılmıştır.
Pişman olup geri dönmesi muhtemel sevgilidir.
Demek ki iyi gitmiyormuș Sen öyle zannediyormușsun.
kız tarafıdır.
(bkz: eski sevgilim) sonrasında çok pişmanım diyerek geri döndü ama madem bir problem vardı söyleseydin ya niye ikili olan ilişkiyi tek kişi yürütmeye çalışıyorsun? sanki kendi kendine sevgiliymişsin gibi davranıyorsun? Diye sordurur insana.
Fenerlidir. Kötü gidişata rağmen ne cocu ne comolli Kimse ayrılmıyor bari ben ayrılayım demiştir.
Size göre iyi gidiyor olabilecek bir ilişkidir.
Öyle öküz insanlar varki (kadın erkek ayrımı yapmadan konuşalım) olan olayları gördüğü halde yok ya mükemmel gidiyor ilişkimiz diyor sorunların üzerini kapatıyorlar sonuç böyle pat diye biten bir ilişki. Sorunların üstünü örtmek ilişkide çözüm değildir, silkelenin ve kendinize gelin
gerizekalıdır. var böyle ahmak insanlar.

kuvvetle muhtemel antidepresan kullanıyordur. bu yüzden ruh halindeki değişimler sizi de yıpratır. ayrılın ve kurtulun.
iyi gittiğini sanıyorsunuzdur. *
ne yapmak istediği belli olmayan insandır. cinsiyet ayrımı yapmaksızın bıçak gibi iliskiyi kesmek gerekir. sonradan ağlayıp zırlayıp pişman olsa bile uzak durmak gereklidir. ileride bir anda ansızın hayatınızı sikip gidebilir çünkü.