bugün

bayram bir anlamda sözlük tatili olacak olan yazarın sözlük yoldaşlarıyla gitmeden bayramlaşması anlamına gelir.* hoşça ve dostça kalın şekerler.
yaş itibariyle bizlerden büyük olduğu için bu güzel olayı bayram harçlığı vererek noktalaması gerekir. hiç kusura bakma sözlük, yeni nesil böyle.

ek: bir sözlük yılı, 20 tane 365 güne bedelmiş.

(bkz: allah 1 dir birim)
bayram kutlayan yazar tümcesi.

iyi bayramlar.

edit: yarınmış.
(bkz: bir gün önceden başlık parselleyen yazar)
sözlükte gündeme gelen hoş temennilerden biri. iyi bayramlar ey sözlük ahalisi!!!
bugünlerde ve her bayramda kullanılan sözlük öbeği.

iyi bayramlar...
tüm sözlük yazarlarının bayramını kutlayan yazarın cümlesi. Tüm sözlük ahalisine iyi bayramlar.
hepinize iyi bayramlar yüzünü görmediğim insanlar.
tum yazarlarin bayramini kutlarim efenim iyi bir bayram gecirmeniz dilegiyle.
cumleten iyi bayramlar arkadaslar, mutlu bayramlar.
bayram namazına geç kalmayın beyler.

Cümleten hayırlı bayramlar.
hayirli bayramlarlar arkadaşlar.

bayramin mubarek olsun sözlük.
hayırlı bayramlar gençler, eğleniyor muyuz bakiyim. *

tüm islam aleminasdfghjklş şaka lan şaka hepizin bayramı kutlu ve mutlu olsun seviyorum hepinizi...
inançlı, inançsız, milliyetçi, islamcı, kemalist, liberal, ülkücü, sosyalist, cemaatçi ve sözlükte yazan bilimum görüşteki yazar arkadaşlarımın bayramını kutluyorum.

Birbirimizi sevmek zorunda değiliz belki ama birbirimizi dinlemeyi anlamayı ve farklılıklarımıza tahammül etmeyi öğrendiğimiz zaman dünya daha güzel daha yaşanılabilir bir yer olacak.
hayırlı ve mutlu bir bayram geçirmenizi dilerim. bir yazar.
Herkeze iyi bayramlar.
Yarın itibari ile Zall'dan beklediğimiz mesajdır.
arkadaşlar hepinizin ramazan bayramını tebrik eder. milletçe birlik beraberlik ve huzur içinde bayramı sevdiklerinizle geçirmenizi rabbimden niyaz ederim.
Tüm yazarların bayramını kutlar, nice bayramlara kavuşmalarını dilerim.
iyi bayramlar saygı değer yazarlar....

önceden tanıdığım kişilerin bayramını bireysel olarak kutlamaya çalıştım, nick altı girdim, mesaj attım. fakat tanışma fırsatım olmayan ve aynı ortamda bulunduğum, zaman geçirdiğim diğer sözlük yazarlarına da iyi bayramlar dilerim.

sağlıkla kalın, esen kalın....
Sirf birisi iyi bayramlar demedigi icin kotu gecen bayramlar varmis ya;
Hah iste onlar olmasin diye buraya bi "iyi bayramlar" birakiyorum...ihtiyaci olan alip kullansin...
insanlik olmedi. * * *
Hayirli bayramlar simdiden herkese..!!
hepinize iyi bayramlar sevgili sözlük yazarları.
benim bildigim bayramlar, bayram namazindan sonra kutlanir ama iyi bayramlar yine de.
siz daha iyi bilirsiniz tabi ki.
hepinizin mübarek ramazan bayramı kutlu olsun, sevdiklerinizle dostane ilişkilerinizi geliştireceğiniz, kırgınlıkları bitireceğiniz bir bayram olsun inşallah.

bir temenni cümlesi.
Herkesin bayramini en içten DiLEKLERiMLE kutlarim.
güncel Önemli Başlıklar