bugün

ben umursuyorum. insanlar yaşanmışlıklarını, hatta ve hatta hayatlarını bize açıp, bizi kendilerine yakın görüyorlar.

yeri geliyor onlarla birlikte üzülüyor yeri geliyor kahkahalara boğuluyoruz.

bence hepsi harikulade insanlar ve anıları kesinlikle çok hoş. kalemini yediklerim.

kesinlikle saygıyı hak ediyorlar.

(bkz: tribünlere oynamak)

edit: çok da umursamıyorum arkadaşlar, azcık umursuyorum. lütfen eksilemez misiniz kız ağlıyo şu an. *
umursamak zorunda değildir zaten. umursasın diye yazılmıyor. hem zaten kimse kim ki. kim yani o kim oluyor da uursamıyor. egonuzu lego yapıp oynarız.
demek sözlükte umursanmak için yazan arkadaşlar vardır. bunu göstermiştir. kimse kimsenin sikinde değil aslan parçası boş ver sen bu işlemleri. her yazdığımız siklenecek olsa burda kan gövdeyi götürür.
Maksat itiraf değil içimizi dökmek zaten.
00:00 da girilen itirafları umursamıyorum, onlar dışında okunulabilecek itiraflar mevcut.
zaten kimse umursanmak için yazmıyor.
itiraf yazmak için 00:00' bekleyenleri göz önüne alırsak evet doğru bir önerme. ama bazı itiraflar var ki gerçekten okunmaya değer. hiç kimseye söyleyemediğimiz şeyler buraya yazmak cesaret işi bence. ama bazıları da sadece başından geçen ilginç olayları yazıyor. herkesin başına gelebilecek şeylerin ne gibi bir iitiraf özelliği olabilir ki. ayrıca, 00:00' beklemek nedir la. okunmak için mi, yoksa için rahatlamak için mi giriyorsunuz anlamıyorum işte bu manyaklığı.