bugün

"s...kimden aşşaa kasımpaşa" da denir halk arasında. insanların kendi arasındaki tebrikleşmelerine bir hışım girişmeye kalkan sivilceli ergenler üzeriinde kullanılması yaygın bir gelenektir...
bölücü zihniyetin it gibi ürümesinin yanında, türk bayrağının asilce bu topraklarda dalgalanmasını anlatan güzel cümle.
sıcak yaz aylarında insanın içine soğuk sular serpen atasözü.
battı balık yan gider ya da böyle gelmiş böyle gider, sözlerine benzemektedir.
(bkz: yüzde 50)
erdoğan ı karşılayan, destekleyenlerin güncel sloganı.
bugünlerde çevreden olaylara yorum olarak sıkça duyduğum atasözü.
"Köpeklerin havlaması, bulutlara zarar vermez." anlamına gelir.
ister internetten saldırın ister ak parti adı altında saldırın isterseniz bizi arapçılıkla suçlayın, biz gene ALLAH yolunda gideceğiz.

dağları oyup zindan etseniz Allah ın nurunu söndüremeyeceksiniz.

it ürür kervan yürür.
(bkz: nazım hikmet ran)
spor toto süper lig lideri beşiktaşın düşmanı renkli taraftarların pazartesi maçı şikedir,ballı takım gibi ithamlarda bulunmasına karşılık söylediğim söz dizini.
(bkz: hoşt)
ensest geni bozukların havlamasıyla kervanın etkilenmeyeceğini anlatır. havlayın durun köpekler.

ayrıca yeniden :

(bkz: hoşt)
DÜŞMÜŞ HAiNLER GAFiLLERiN PEŞiNE BENiM BOZKURT YURDUMDA iTLERiN iŞi NE..!ALLAH TÜRKÜ KORUSUN..!
Bir atasözü. itibar edilmeyen sözlere hitaben söylenebilir.
Bu ülkeyi seviyorum, kim ne derse desin.
Dışarıdan birbirimizi parçalayacak gibi görünsek de içeride milletimize yapılan herhangi bir şeyde bir olmasını biliyoruz hem de bunu anında yapıyoruz.
"Türk milleti karakteri" denilen böyle bir şey olsa gerek, diğer milletlerin anlayamadığı ve çözümleyemediği...
Bu yüzden en nefret ettiğim, en büyük tepki gösterdiğim şey kendi milletini küçümseyen, dalga geçen aranızdaki kişilerdir.
Kendi milletiyle dalga geçmek ne büyük bir yanlış, ne büyük bir karaktersizliktir.
O sürekli dalga geçerek yaftaladığınız insanlarımızın, eğitim düzeyi,düşünce biçimi, teolojik ve ideolojik kimliği ne olursa olsun kendi vatanını, kendi milletini hiçbir zaman yüzüstü bırakmaması, sizin o seneler süren boş konuşmalarınıza en büyük cevaptır.
Şimdi iki yazı okuyup uzmanı olduğunuz siyasi konuşmalarınıza devam edebilirsiniz.
it ürür, kervan yürür.
Bugünün özeti.ağlayın beyler açılırsınız..
Akıl ve inanç sahibi insanlar, kınayanın kınamasına rağmen hak bildikleri yolda yürürler.
(bkz: adalet yürüyüşü)
txuxrxkxuxsxtxuxnxdxuxrx tarafından gelmiş geçmiş en güzel atasözü seçilmiştir. Kısa, sade, net, vurucu. Eved.
sivaslılarda eşlik eder.
Aynen öyle.
seninle yürüyen kervanın...

neyse arkadaşlar kervanın başını eşekler çeker.

yalnız yürüyen tez yürür.
ben bu sözlükte öğrendiğim en kutsal bilgi. itle it olmayacaksın aga hiç cevap vermicen. kudursun dursun ipne.