bugün

yapılan araştırmalara göre, hoşgelmiştir.
5. nesil yazar olup, bilim adamı kişiliğiyle olayları inceleyecek yanıtlar arayacaktır. isviçreli olması sebebiyle tamamen güvenilirdir...
test edip onayladım...
sevgilisi de uuser olan uuser. nice sevişgen entrylerine.
gecen hafta en cok oylama Yapanlar 2.
dun en cok oylama yapanlar 2.
dunun dikkat ceken entryleri 2.
gecen hafta en con ukte dolduran yazar 6.
dunun dikkat ceken entryleri 6.
haftanin gammazlari 9.
dunun dikkat ceken entryleri 17.

sözlük için gece gündüz çalışan yazar.
biz buna çalışıyor efendim durduramıyoruz diyoruz. *
bilim cevrelerinde tutunamamis basarisiz mezunlar olduklarindan siddetle suphedeyim. onlar da ekmeklerini ota, moka verdikleri sertifaka islerinden kazanmaya calisiyor gariplerim.

nick gozumde beyaz onluklu, gozluklu, kel birini cagristiriyor. hani saclari dokulmus, lakin vazgecmemis bilim askindan. dis macunu test etmekle sınırlı olsa bile butun bilim hayati, o fena adamis kendini.

entrymin keyfimce degistiririm kimseye verilecek hesabim yok bolumu; yazar sacli imis ve de yaptiklari deneyler sonucu saclarinin dokulmeyecegi ispatlanmis. sertifikasi var yani.
(bkz: norvecli balıkcı)
(#15632228) iyi ayar vermiş yazar.
televizyonlarda, o hep imrenerek baktığımız, otu boku test edip onaylayan bilim adamının ta kendisidir.
bana çiçekçideki 4.500 frank borcunu ödeten bilim adamıdır. profesör diyesi gelir insanın.
şampuan seçeceğim zaman kendisine haber vermemi söyleyen, nazik yazar. özel mesajıyla bile koparmıştır beni. hoş gelmiştir.
her türlü sağlık tavsiyesini dinleyeceğim, siyasi olarak da özgürlüklerden yana olduğunu öğrendiğim yazardır. hoşgelmiştir.
amerika da yapılan bir araştırmaya göre amerikada araştırma yapmış olma ihtimali çok yüksek olan yazar.
nesildasım yazar. hosgelmis.
entrylerini entry ve nick uyumu başlığında sıkça göreceğimiz yeni yazar, hoşgelmiş.
şu saçma sapan ortamda sözlüğün en okunası en keyifli üç beş adamından biriydi.

kim neden sildi bilmiyorum ama, kaybeden gerçekten sözlük olmuştur. burasının da git gide sıradanlaştığının ve çirkinleştiğinin farkındasınızdır umarım sayın moderasyon!

umarım kendisini bir başka mahlasla tekrar görebiliriz. seni bekliyoruz dostum!