bugün

Çok mu mutsuz acaba? Üzülüyorum böyle görünce inşallah çok mutlu olsun be.
Bir çizgi film karakteri gibi yazar.
entryleri gereksiz yere asabi. lisedeki asi kızları anımsatıyor bana. en ufak yerden kavga çıkarmaya çalışan tipten. istenmediğini biliyor hatta nick yapacak kadar istenmemişlik yaşamış ama hala gitmiyor. beni rahatsız etti yazdıkları. şahsıma yönelik bir hakaretini veya aşağılamasını görürsem gerekeni yaparım. erkekleri sevmiyor. kızları mı seviyor?
asabi ve çirkef bi yazardır her girdisinde nefret kin kusar erkek düşmanıdır iki üç erkekle bütün erkek türünü geneller sonrada istenmiyorum sevilmiyorum diye ağlar durur.. ha yiğidi öldür hakkını yeme demişler nickini çok doğru seçmiş kesinlikle tebrik ederim sjsj.. bi kaç gün önce kendisini sevimli ve cana yakın buluyodumda yok anam yok tanrı varsa şayet sevgilisine yada kocasına yardım etsin..
Komik bir yazar. Gülün geçin.
görsel
nerde çıtımız çıkmıyo onlarada söylüyoruz küfürlü girdiler başlıklar girenler çaylak olmuyo biz iki girdi girdik diye çaylak olduk dedim mesela.. onların çaylak hatta silik yemesi lazım oysa..
insanlara hakaret ederek kendini üstün görmeye çalışan yazar kırıntısı. umarım tez zamanda çaylak olur hatta silik yer. yönetimi de aşağılamış.
Güzel laf sokmuştur.

Puhahahhaha!

görsel
Lan klarnetçi liboş. Öttürdüğün tek klarnet müzik aleti olandır umarım.
Bu girdisi nedeniyle tekrar sempatimi kazanan yazardır şüphesiz.. ama girdilerini silip başlığı başkasına bırakmasa daha iyi olur. Biraz gıcık çirkef ve asabi bir cadı olduğu doğrudur kuşkusuz..
donuz listemin olmazsa olmazıdır.
sözlükten sildirmek istediğim yazar. almanya'ya gitsin mesela. erkeklerini seviyormuş ya. bira döküp s... bunu.
Tanımıyorum ama üstüne çok gidiliyor. Kendi halinde yazıyor ne sapıklık yapıyor ne trollük.
an itibariyle engellediğim ve engellemekte geç bile kaldığım yazar. girdiği entrylere ve üslubuna bir bakın, aynı bir gypsy modunda. akıllı telefonu nerden bulduğu şüpheli, teknolojiyle arasının çok iyi olduğunu da düşünmüyorum. gerekeni yaptım az önce. önce çaylaklık sonra da siliklik gelir umarım buna. böyle tipleri barındırmamak lazım. istenmeyipte kalmak zaten yüzsüzlüktür.
agresif yazar. kendisine papatya çayı öneriyorum.
çaylak olmuş. yönetime teşekkürler. darısı silikliğin başına.
yine yazar olmuş, keşke silik olsaydı be. bu gecede buna yakayım.
Nicki acikli.
Sözlükte en çok güldüğüm yazar.
güncel Önemli Başlıklar