bugün

yani; canı diyelim ki sevişmek istedi o an bulabilen yada zaten hali hazırda partneri, fuckbuddy si, sevgilisi olan naif ve zengin ayrıca da karizmatik aslan gibi erkek denilebilir.

bazıları kıskanır, bazıları hayali ile yaşar ama o yoluna ve hissiyat dünyasına göre takmadan bir güzel yaşamayı bilir.

kadınlar ve kızların sevgilisi olup onlar ise bu adamı hiç de erkekler gibi kıskanmazlar.

olsun derler o bizimle olsun da varsın gurur onurumuz olmasın derler, çünkü o adam vazgeçilemezdir.**
istediği zaman sevişecek sevgilisi olan erkektir.
evinde şişme kadın bulunduran erkektir.
ismine de babydoll koymuştur.
elinde şişme penis olan erkektir.
istemediği zaman da sevişmemeyi bilen erkektir.
Kalk denilence kalkan, yat denilence yatan sisteme sahiptir.
parası ve penisi olan erkektir.
sexable man.
hazır kıta adamıdır. ne istediğini bilen ve istediğini akabinde de alan yağız bir delikanlıdır.
evli değilse çok çekici ve işinin ehli bir erkektir. evli ise çok fazla kasmayan erkektir.
piç değil, çapkın erkektir. genelde kendinden emin konuşması,seksi ses tonu olandır. asla kadınlara kendini muhtaç göstermeyip, böylece kadınları etkileyebilen erkek modelidir.

(bkz: ben)
gayet normal erkektir. açarsınız bir telefon sevgilinize. durumu anlatırsınız. arabayla evinin önünden alır 2 saat sonra geri bırakırsınız. bu kadar basit.
evli olan erkektir. düzenli bir sex hayatı vardır.
şişme kadın sahibi erkek.
büyütülmemesi gereken erkektir. can sıkıntısı, kötü gün için ayrılan her 50 lirayla yolunu bulabilecek erkektir. yeri gelir 10 lirayada razı olan partnerler mevcut bulunur.
şimdi bu böyle değil de, zaman sonrası olabilendir.

ama ben böyleyim harbi, istersem yani bu iş için tasarrufumu ve zamanımı verirsem çok kolay 3-5 günde 1 değişik hatunla sevişirim. inanan inanır inanmayan ateist.
Her erkeğin o benimdir dediğidir. Ama lakin ki öyle değildir. Az kaldı ama az...
keyfine diyecek yoktur.
Eğer Uber yakışıklı değilse fuck body'si vardır.
lükse bak. bazıları şanslı doğuyor.
Valla parayla o kadar alakasi yok. Bizim arakadas ogretmen ben ondan cok daha iyiyim. Herifin cakmadigi kalmadi yabanci yerli, genc yasli got ustunde ceviz kiriyo.
etin ete değmesi sevişmek değildir.
sizi arzu eden partnerizi sizde de arzuluyarsanız ancak o zaman sevişmekten söz edilebilir.