bugün

bir erkek olarak benim bilemeyeceğim psikolojidir. fakat tahminen çökmüş, sinirden kendini kemiren bir durumdadır. istediğini elde edemeyen kişi ne kadar sinirleniyosa o da o kadar veya daha cok sinirlenecektir.
her şeyi yapabilecek potansiyele sahiptir.
pimi çekilmiş bomba gibi olan kadındır.
fiziksel özelliği nedeniyle, kendisini isteyen erkeğe razı olması gerektiğini anlamak durumda olan kadındır.
sırf elde edemediği için aklından çıkmaz, bunu kabullenemez ve onu aşk sanır.
elde edemedikçe büyütür büyütür içinde dağ olur, o erkek bir başka kızlayken zamanla alışır ve unutur gider.

sakin ol bebek, bu da geçecek.
Yoktur.
önündeki maçlara bakması gereken kadındır.
puan ve ya puanlar alamayan kadındır.
Bunalıma girecek olan kadındır arkadaş. Bir de o kadın istediği her erkeği elde etmeye alışık bir kadınsa, işte o zaman hiç çekilmez olur. Öfkesini hep başka erkeklerden çıkarmaya da meyilli olacaktır o kadın. insan ulaşamadığı her şeyin delisidir diyemeden edemeyeceğim.
göstermiş ama elletmemiş kadındır.
şu an vajinasını parmaklamaktadır.
boyle endışelerı olna kızlar varsa denek olarak beni kullanabilirler.
türkiye'de çok zor bir durumdur. bu topraklardan kadın olsun taştan olsun deyimi çıkmıştır be.
siz halen hangi kafadasınız.
ilk basta oylesine bir istek olmasina ragmen sonrasinda ulasamamazligin verdigi arzuyla yapistikca yapisir. iticidir.
Çirkin kadındır.
elde ettiği erkeği istemekle yetinecek olan kadındır.
Cevap verilmediği halde sürekli mesaj atar.
Eğer erkek başkasına aşıksa doğaldır. Aslında elde etmek sevgili olmak hatta evlenmek değil, Onun için vazgeçilmez olmaktır. Bu da aşık bir erkek için mümkün değil.
sakın her hangi bir ortamda karşılaşmayın.
Etrafa tehlike saçmaya başlayacaktır.
tarihte görülmemiştir .
istediği kadını elde edemeyen erkekle eşdeğerdir!
Çıldırır. Misal; ben.
aşk elde etmek değildir. aşk teslim olmaktır. her kime aşıksa.

dolayısıyla sadece nefsani arzularıyla hareket edenler kaybetmeye mahkumdurlar. elde etmiş görünseler bile aslında sadece kullanmışlardır --hem kendilerini--, --hem başkalarını--.

mal allahın (c.c.)
kul allahın (c.c.)