bugün

Sözlükte kendimizi birşey sanmamıza yarayan bölüm. *
pek bişey yok diyor bizim buralarda. pek bişey yoksa ne vardır bilemiyor insan. devlet istatistik enstütisi duruma el koyana dek pek bişey yokmuş. *
saat 00.00 iken entry girildiği takdirde boş kalması için hiçbir sebep bulunmayan kısım.
yazarın sözlükteki "istatistik" bölümüne hangi başlıklar altında girdiğini gösteren bir kısayol bildirgeci. "ben"e tıklayınca en altta gözükür. şâyet istatistiklere girilmişse derecelere göre sıralanarak görünür.

(bkz: istatistik dereceleri)
Kimi sozluk yazarlarinin girebilmek icin kastikca kastigi, icap ettiginde maneviyata sovebilecek kadar basitlestigi sey. ben girmisim bu hafta en kotu entrylere, 8. de olmusum, ne faydasi oldu bana bunun ? bakkala sigara almaya gittigimde, dolmusa bindigimde hatta umumi helaya girdigimde yine para veriyorum, yine veriyorum. Bakkal, dolmuscu yada wcnin bekcisi " oo migfer bu hafta istatistik derecesine girmissin al bu da benden olsun " demiyor.
(bkz: ne oldu ona)
gördüğüm zaman heyecanlanıp, ardından neymiş bu diye bir saat baktıktan sonra anlam verdiğim ve tam olarak şöyle anladığım derecelendirme, benim bile bilmeden yaptığım haltlardan sözlüğün haberi olur ,beni ve başkalarını da haberdar eder ,bu yazar bunu yaptı gibi ,bu dereceler acayip göt kaldırıyormuş ayrıca belirtmeden edemeyeceğim.
geçen hafta dünün en kötü entryleri listesinde 6 adet entry'm vardı. isteyene caps de yollarım. lan liste zaten 20 kişilik. 20'de 6 ne demek ya?
bugünlerde de geçen haftanın en kötü entry'leri listesinde 3 adet entry'm olduğunu görüyorum. sorun bende değil valla değil. artı oy vermesini bilmiyorsunuz siz.
millete alay konusu oluyorum ya.