bugün

sayın cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğan'ın belediye başkanı olmadan önceki dönemlerdir. liderlik vasfı, belediyecilik anlayışı, vatandaşa hizmet aşkı istanbul büyükşehir belediye başkanı olduğu yıllardan belliydi. bilenler hatırlar, gelir gelmez istanbulun kanayan yarası su kesintileri ve çöp kokusunu ortadan kaldırmıştır.

allahın bize lütfu olan büyük zat daha sonra başbakan ve cumhurbaşkanı olacak, vatandaşa hizmet aşkı hiç bitmeyecekti. allah ondan razı olsun.
hırsızlığın az olduğu yıllardı.
Tüp için sıraya girdiğimiz yıllardır.
çok çok eskide kalan yıllardır. artık çöp konteynırları bile yer altında. ak parti iktidarı vatandaşının sağlığını her şey kıtmetli bilir, ona göre hizmetler eder.
Erdoğan ve AK parti ile bilrikte gözle görülür bir şekilde sokaklar tamamen temizlenmiştir. Sokaklarda çöp dağları vardı hatırlarmısınız bilmiyordum. Hiç yakışmıyordu istanbul'a
36 insanımızı kaybettiğimiz allah ın belası chp li belediyelerin icraatidir.
üstelik o çöp dağları patlardı, insanlar ölürdü.

o yıllarda çocuktum ama yine de düşünürdüm.
"bizim şehirlerimiz neden Amerikan filmlerindeki gibi değil?" diye kendime sorardım.
ama cevabını yıllar sonra öğrendim.
Sözde çevreci bu kesim ne kadar temiz gördü zamanında ülkemiz. Belediyecilik anlayışları bile zayıf insanlar vardı ülkemizde. Çok şükür ki Ak Parti başa geldi gerçek hizmeti çevre temizliğini gösterdi bizlere.
ne yıllardı be.

görsel
görsel
görsel
Ama ole demeyin.
Istanbul çöp kokuyordu ama şeriat tehlikesi yoktu, kemocanlarin keyfi yerindeydi, Atatürk bustleri hergün temizleniyordu.
iyi de istanbul hala çöplük amk Esenler otogara bi indik izmirden inmez olaydık sidik kokusundan baygınlık geldi amk.hele o metrobüsler tam mahşer günü idmanı yapmak için sanli.
çöp kokularından oluşan zehirden vatandaş kaybettiğimiz chp zihniyetinin egemen olduğu yıllardı.

(bkz: lanet parti chp)
Herkes biliyor o manzarayı sözde çevreciler daha iyi bilirler. Ak Parti çöpleri sokaklardan temizleyip yer altına alıyor artık bunu bilmiyorlar galiba.
(bkz: genel seçimle belediye seçimlerini karıştıran mal)

bazı geri zekalıların belediye seçimlerine giriyoruz sanıp hala bik bik öttüğü yıllardır.

zaten istanbul hizmetleri nedeniyle önce ibb başkanlığı, sonrasında bb ve cb yaparak ödüllenmiştir. daha fazlasını istemek yüzsüzlüktür.
biraz zorlarsan ismet inönü zamanından akepe iktidarına kadar geçen yıllardır.

80 li yıllardaki grevleri bilmeyen mal beyanıdır. aslında bilmediğinden değil, birisinden böyle öğrendiğinden.
kaçınız hatırlıyor o yılları ? ben unutamıyorum her sokakta çöp dağları olmuştu büyük şehire hiç yakışmayan yıllardı o zamanlar. Ak Parti gerçek belediyecilik anlayışını gelir gelmez çöp dağlarını kaldırarak kanıtladı bize. Oy verirken bu etmenleri gözünüzün önüne koyun