bugün

hayvenseverlerin yeni fenomeni olmaya aday bir adamı konu alan video.
yalnız hassas arkadaşlar açmasın, sonra kulağımı çınlatmayın.

http://www.youtube.com/watch?v=O5FMvXxM1cw&app
Sinir hastalarının ve -18 lerin izlememesi gereken videosununda burda olduğu. insanlık dışı olan eylemdir.

http://www.hayvansevergaz...com/video.asp?videoID=177
-
http://www.hayvansevergaz...com/video.asp?videoID=178
Allah belasını versin. Ahlak yoksunluğu.
insanlığın öldüğü noktadır.
yolunu yordamını sıkeyim ablacigim.
kendimize zarar verdiğimiz yetmiyor hayvanlara bulaşıyoruz bir de.

usa bir kediden ilham alan adamın birisi-evsiz bir adam- beni ben yapan bu kedi olacak deyip ne kadar kötü davranışı varsa hepsini bırakmıştı, sonra kitap yazmısti kediye teşekkür amaçlı, okullarda edebiyat derslerine geçirdiler şimdi.
bizim yaptığımıza bak. içler acısı.

tüm hayvanlardan insan olamayanlar adına özür diliyorum.
akp seçmeni olması muhtemel kedi düşmanı.
2 yavru kediyi ezerek öldüren kameralarda kadın mı erkek mi olduğu belli olmayan canidir.

http://www.internethaber....-goruntulendi-709699h.htm
başı beladan kurtulmayacaktır. en beterinden ölümü tadacaktır. kozmik adalet, merak etmeyin...
Aynı şekilde kendisine de davranılması, o acıyı hissetmesi gerekir.
cani kadindir. hapse atilmalidir.
aklımdan, görenlerin insanlık adına ağlamasına sebep olacak çeşitli fantastik işkence senaryolarının geçmesine sebep olan; yürüyen ve yaşama hakkı bulunmayan; katledilip çöpe atılması gereken değersiz et yığını.

dünyada öldürülmesi gereken bu kadar fazla insanın olması iyilikle dolu insanlar için çok büyük bir ironi.
düşmanım olan kişidir.
bayan kelimesine zaten kılım da, yani böyle orospulara ( meslek olarak icra edenleri tenzih ederim) da bayan hanım gibi sıfatlarla seslenmeyin.skik karının teki işte. kendisinin de tekmelerle geberitlmesi tek dileğimdir.
ayni sekilde gebertilmesi gereken orospu.

Hayvanlar icin kanunlar yetersiz! Bu caniler icin hak yerini bulmuyor, Icimiz sogumuyor!

Allah belani versin, can cekise cekise geberirsin umarim!

Edit: cildirdim.
7. "akp seçmeni olması muhtemel kedi düşmanı."
el cevap: -akp seçmeni: yok ebenin damı.
hayvan sevmeyen insanları bende sevmiyorum. kendi tekmelendiğinde de ben acımam. vurun kahpeye.
canavar gibi bir tipin yapmış olduğu vahşettir. erkek mi kadın mı olduğu belli olmuyor zombi oruspunun, şeytan içine girmiş sanki. o kadın o sokakta, gecenin o vaktinde beni tekmeleyerek öldürmeye çalışsa ben dahi korkudan kıpırdamaz ölümümü beklerdim.
Tekmeleye tekmeleye sokak ortasında öldürülmesi gereken bayandir . Ne yazık ki hayvanlara eziyet eden insan çok . Bide ben hak yemem söyle iyiyim böyle iyiyim diyen tiplerdir .
insan değildir. benim elime verecekler o şahsı; malüm organından tavana asarım...
(bkz: Ankete dönen başlıklar) (bkz: 17)

Her türlü hakareti ve cezayi sonuna kadar hak eden insansi.

Akpye bok atma konusunda sınır tanımayanlar için fırsat olmuştur bu başlık. Kedi öldürmek kesmek biçmek vs. Satanistlerin adeti diye biliyorum. Akp seçmeni olsa olsa çıkarcı olur rantçı felan olur.
orospu dur. allah' ın belası, Allah belanı versin senin.
elleri kolları bağlanarak, aynı işkencelerle gebertilmesi gereken canidir.
Üstündekilere ve yürüyüşüne bakınca kadına benzetemedim. Büyük ihtimalle ruh hastası belki de eyleminin farkında değil diyecektim ama kediler için konulan su kaplarını dökecek kadar da akıllı duruyor. insanın vicdanını sızlatıyor böyle görüntüler. Hayvanların kendilerini bize karşı savunmaları öyle zor ki... hayvan bile olsa, öleceğini bile bile yavrularının yanında durup olanı biteni izliyor. Bu nasıl bir canilik, gerçekten insanlardan korkuyorum. Yakında yanımda bir Çakı bir de biber gazıyla gezeceğim artık...
böyle bir olaya tanık olsam bayan demez suratına yumruğu atarım, burnunu kırarım ve istifimi bozmadan yürümeye devam ederim.
şerefsizdir. ve 300 lira gibi bir para cezası dışında hiçbir ceza almayacaktır. lanet olsun böyle yasaya!
''Benim için hayvanlar insanlardan üstündür ve bir hayvanın canını, bir insanın canına değişmem'' dediğimde düşman olmuşlardı bana. Şimdi bu tezimde ne kadar haklı olduğumu bir kez daha görüyorum. Hayvan sevmezsin anlarım (bir nevi) ama, (affedersiniz) e be orospu / çocuğu tekmeleyerek öldürmek ne demek? Yine tekrarlıyorum ki, bu dünyada 'insan' yaşadıkça hayvanlar işkencelerle öldürülecek. Ne yazık ki, bir farenin verdiği yararı insanlık veremiyor.
Cehenneme gitmen dileğiyle orospu.