bugün

halk arasında "okmeydanı diş hastanesi"" olarak geçen, il özel idaresi yanlış anlamasın ama bana göre aptal saptal bir yer. faraza randevu alıp gittiniz diyelim eğer doktorunuz herhangi bir tedavi süreci başlatıp 3 5 ay sonraya gün vermezse(verirse şanssız sayılıyorsunuz yani) online randevu alabilmek için 45 gün beklemek zorunda kalıyorsunuz. okmeydanı eğitim ve araştırma hastanesinin hemen karşısında.
tek olumlu yanı geçen sene gittiğimde ücretsiz çay servisi vardı. gerçi insanlar ücretli olacağını düşünüp yanaşmıyordu ya o da ayrı.
3 yıl önce 20 lik dişimi çektirdim burada, geçen yıl ise yine aynı doktor ''başak boduroğlu'' 3 dişimi dolgu yaptı ve dişlerimi temizledi gerçektende süper bir doktor işini ciddi ve disiplinli yapıyor , dişimi çekerken ve dolgu yaparken hiç ağrı sızı hissetmedim eli çok hafif, fakat dolgularımdan biri pilavın içinden çıkan bir taş nedeniyle çatladı ve daha sonra düştü, yarın randevüm var, yine aynı başarılı ve bir o kadar güzel doktorum başak hanımın huzuruna çıkıcam, umarım herşey yolunda gider ağzrısız ve sızısız işim hallolur.
bugun randevüm olmasına rahmen düşen diş dolgumun yerine yeni bir diş dolgusu yaptırmak için gidip 20 gün sonrasına gün aldığım hastanedir, işin en ilginç tarafıda hasta kayıttaki görevlilere ssk'ya bağlı olmadığımı yapılan işlemin ücretini nakit olarak ödeyeceğimi söylediğimde barkotumu verip falanca kliniğe yolladılar fakat buradaki doktor bayan işlemi hemen yapamayacağını ve yıllık izne çıkacağı için başka bir doktora yönelmemi söyledi,tekrar hasta kayıta gidip durumu anlattığımda bu sefer farklı bir barkot verip diğer doktora gönderdiler doktorun kapısında yaklaşık 30 dakıka bekledikten sonra kendisi dişime bile bakmadan 11 ağustos'a gün vereceğini söyledi,tekrar hasta kayıta inip dedim kardeşim koskoca diş hastanesinde parasını verip 10 dakika sürmeyecek diş dolgusunu yaptıramıyorum ayrıca randevümde var deyince görevliler haklısınız ama bizim elimizden bişey gelmiyor deyince söve söve çıktım gittim kapıdan.
online randevusu tamamen beceriksizce yapılan bir site altyapısına sahip. randevu almak imkansız iletişimi tıkladığınızda 182 yazıyor randevu telefonunda ki o numara ile randevu alamıyorsunuz..
"http://v2.istanbulagizdis.../MerkezIletisim.aspx";

Sorsan sağlıkta dvrim yaptık derler. ne devrimi lan! La Havle Vela Kuvvete illa Billahil Aliyyil’Aziym...