bugün

Yüksek lisans öğrencisi olarak okuduğum üniversite. Okuduğum dediğime bakmayın, 2 yıldır uğramıyorum kaydım silinmiş dahi olabilir..
18 Mayıs 2007 tarihinde, Kemal Gözükara Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından 5656 sayılı yasa ile kurulmuş olan ve 26526 sayılı resmi gazete'de yayımlanarak kuruluşunu tamamlayan istanbul'un Küçükçekmece ve Tepecik ilçesinde 2 adet bulunan üniversitedir. Fen-Edebiyat fakultesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, iktisadi ve idari Bilimler fakultesi, iletişim fakultesi, Mühendislik-Mimarlık fakultesi ve Tıp Fakültesi olmak üzere 6 adet fakültesi bulunmasının yanı sıra Fen Bilimleri Enstitüsü, Sosyal Bilimler Enstitüsü ve sağlık Bilimler Enstitüsü olmak üzere 3 adet enstitüsü ve sağlık bilimleri yüksekokulu, uygulamalı bilimler yüksek okulu ve yabancı diller yüksek okulu olmak üzere 3 adet yüksek okulu mevcuttur. Sefaköy yerleşkesinde 2 yıllık önlisans okuduğum üniversitedir.
Resmen parayı verip diploma aldığınız bir özel üniversitedir. Düzen yok, kim ne ile ilgileniyor belli değil. Öğrenci işlerine bir şey sormaya kalksanız "valla ben de bilmiyorum ki" gibi tepkiler almanız an meselesi. Okul zaten e5 yanında. Herhangi bir cadde üniversitesinden farksız. Ayrıca birçok bölümün dersleri çok kolay. Yani o kadar da aptal değilseniz parayı verip çok rahat istediğiniz bölümden diploma alabileceğiniz bir okul. Fiyatlar Türkiye ortalamasında seyrediyor ama yinede diploma için o kadar para vermeniz gereksiz. Hemde diplomada Arel yazacak. Durum vahim.
Yarın başlayacağım üniversite. internet üzerinde yukarıdan pek farklı şeyler yazılmamış. Ah bu ben ... (lanet olsun 80k oldum anca buna girdim)
bir yerleşkesi sefaköyde bulunan üniversitedir.hakkında ufak bir yazı:

http://medyoloji.blogspot...eri-hakknda-genel_19.html
an itibariyle " işletme - yönetim ve organizasyon " yüksek lisans bölümünü bitirdiğim okuldur. merak edenlere okulu ve bölümü tavsiye ederim.

okul, kaliteli eğitim vermek adına kendi okulunun haricindeki akademisyenlere de dersler verdirmektedir. istanbul üniversitesi nden, marmara üniversitesi nden, gebze teknik üniversitesi nden ( gebze yüksek teknoloji enstitüsü) hocalar bulunmaktadır. memur kadrosu sanki maaşlarını alamıyormuşcasına bezmiş ve mutsuzdur. bu çok ilgimi çekti. genel anlamda tekrar memnuniyetimi dile getirmek isterim.
kızları zengin diye duyduğum üniversite. burdaki zenginlik kavramı güzellikle bir orantıda yanlış anlaşılsın istemem.
(bkz: istanbul avel üniversitesi)
boğaziçi üniversitesini geride bırakmış tek özel üniversite ünvanına sahiptir.
kampus genişliği ve mimari şıklığıyla göz doldurmaktadır.
Sefaköy kampüsüne girer girmez insana dersaneye gelmiş görüntüsü veren okul bozuntusu.
sabah erken kalkanın bir tane açtığı liseden hallice sözde üniversitelerden bir tanesi. mezunlarına bir de diploma verecektir.
üstelik en değerli hocasını da uzaklaştırmıştır.
an itibariyle ayarı verdiğim üniversite. arayın hdpklılar kadar siz de baskı yapın. tepkinizi belirtin!!!
(0212) 867 2500

"öcalan halk önderidir" diye paylaşımlar yapan hocalar devlet üniversitelrinden bile uzaklaştırılamıyor ama teröre tepki vereni neredeyse ülkeden atacaklar.
an itibariyle içinde faşist hocalarin da olduğunu ogrendigim üniversite.
Adı istanbul Oral üniversitesi olsa cuk olacak eğitim adresidir.

Konsept vizyon misyon herşey oral abi. Ummadığınız yerlerde çatır çatır öyle lak diye karşınıza çıkıyor. Aleni evet.
Kominist pkk cı üniversite.
Genetik kongresine katıldığım üniversite. Eğitimi daha gelişebilir diye düşünüyorum.
bir zamanlar okullarına starbucks açılması için eylem yapan öğrencilere sahiptir. eğitimi konusunda pek bir bilgim yok.
sefaköy'de kampüsü olan üniversite. bu sene başlayacağız hayırlısıyla.
Istanbul'un biraz dışında kurulmuş üniversitedir. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünü tercih etmiş biri olarak okuyan yazarlardan yardimci olmasini istiyorum.
arieli akla getiren üniversite.
Çamaşır deterjanı markası gibi bir isme sahip olan üniversite...
geçen hafta yönetim ve organizasyon yüksek lisans bölümüne kayıt yaptırdığım okuldur. kayıt bitti elimde resmi evrak yok, tırsıyom çok pis param gidecek diye. yinede olumlu düşünüyorum,inşaallah rast gider herşeyde bitiririm şu okulu.
kapak yapan üniversite. https://pbs.twimg.com/media/Br9vOlaCAAAZg8H.jpg
yenibosnaa merkezi olan eski arel kolejidir.

not: gitmeyin! hala kolejdir.
Bankacilik ve sigortacilik bolumu tercih edilecek universitedir. Bilgilendirebilecek olursa sevinirim.