haarp'in türkiye'yi mesken tuttuğu ve dakika başı faciaya yol açtığı kabulü üzerine kurulu olduğu izlenimi veren iddia. madem üs kurdu adamlar, artık tespit edip indirin bir zahmet.
yaw he he.

her fırsatta tv lara çıkıp icraatlarını anlatan i.b.b. nin topuklamasından belli

haarp değilse almanya kıskandığı içindir.

farkındaysak akabeli belediye başkanları ölü taklidi yapıyor.
evet arkadaşlar bildiğiniz gibi fetö/pdy terör örgütünün azılı lideri fethullah gülen, geçtiğimiz günlerde Amerikan Wall Street Journal gazetesine bir poz verdi. neydi o poz hemen hatırlayalım ...

http://ia.ahaber.com.tr/1...113433257.jpeg&mw=630

gördüğünüz üzere fotoğrafın üst kısımlarında havalandırmanın hemen altında bir termostat var. değilse de artık öyle. gördüğünüz gibi gülen, istanbul afetine gizlice atıfta bulunuyordu. ciddi kaynaklardan * aldığımız bilgilere göre kendisi haarp teknolojisini elinde bulunduran amerikalı yetkililerle temasa geçerek türkiye hükümetine bir ders ermek istedi. işte görüyorsunuz son günlerde yaşanan deprem ve sel afetleri fetö/pdy-haarp ortaklığı ile gerçekleşti.

trailblazer, çomaristan tv'den naklen bildirdi.
Normalde yaw hee hee denilesi iddia. Ama dünküne inanırım abi. Ben hayatımda böyle bişey görmedim.
Sıcakta öyle bunaldım ki donuma kadar sırılsıklam oldum terden. Eve geldim 10 dk da kıyamet koptu komşunun çatı bizim çatının üstüne uçtu amk. Evin heryeri akıyor. Yarım saatte perişan oldu memleket. Doğa bize hiç bu kadar acımasız davranmamıştı. Bu yüzden dünkü olayın doğal olduğuna inandıramıyorum kendimi.