1. .
  peres'in gereksiksiz lafıdır. ulan dürrük biz istanbul'a roket atılmasını gerektirecek bir bok mu yedik? sen git adamların memleketine ingiltere ve abd'nin evlilik dışı çocuğu olarak çıban gibi gir. her türlü ambaryoyu koy. kadınlarını çocuklarını öldür, sonra "bize roket atıyorlar, size atılsa ne yaparsınız?" bunlar dünya kamuoyunu kandırmaya yönelik hareketler müdür.
  2 -1 ... pergamon
 2. .
  peres'in bunama alameti gösterdiğinin kanıtı olan sözdür. vay anasını israil e hergün bomba yağıyormuş biz fisitin de ki katliamı izlerken orayı kaçırdık heralde.
  2 -2 ... aagresifbayan
 3. .
  peres'in kıvrak savunmasıdır. gereksiz, boş ve inandırıcılıktan fazlasıyla uzak. külahlarımızı hazırladık buyursun devam etsin. zira böyle saçma bir savunmayı ancak kulahımızla muhatab ederiz
  1 -1 ... sigara
 4. .
  insanın egosu gibidir devletlerin de egosu. başkalarının kusuru hep daha büyüktür nedense? işte buna örnek olacak mantığa bürüme çabasıdır.
  ... cadeau
 5. .
  ''sivilleri vurmama konusunda basariliyiz'' gibi bir yalan çıkan ülkeden, şaşırılmayacak kelamlar..

  roket he mi?

  (bkz: peres harikalar diyarında)
  1 -1 ... sahlep
 6. .
  (bkz: #4607127)
  ... pluto the planet
 7. .
  "e amuağoyum siz yağmur yağsa da aynısını yapıyorsunuz" şeklinde gökmen özdenak üslubuyla yanıtlanası israilli saçması. bu cevaptan sonra davos moderatörü "ehehe saat de sabahın 4'ü olmuş, kapatıyorum toplantıyı" deyu ünleyebilir.
  ... le phallus

alakalı başlıklar