1. .
  "e amuağoyum siz yağmur yağsa da aynısını yapıyorsunuz" şeklinde gökmen özdenak üslubuyla yanıtlanası israilli saçması. bu cevaptan sonra davos moderatörü "ehehe saat de sabahın 4'ü olmuş, kapatıyorum toplantıyı" deyu ünleyebilir.
  ... le phallus
 2. .
  (bkz: #4607127)
  ... pluto the planet
 3. .
  ''sivilleri vurmama konusunda basariliyiz'' gibi bir yalan çıkan ülkeden, şaşırılmayacak kelamlar..

  roket he mi?

  (bkz: peres harikalar diyarında)
  1 -1 ... sahlep
 4. .
  insanın egosu gibidir devletlerin de egosu. başkalarının kusuru hep daha büyüktür nedense? işte buna örnek olacak mantığa bürüme çabasıdır.
  ... cadeau
 5. .
  peres'in kıvrak savunmasıdır. gereksiz, boş ve inandırıcılıktan fazlasıyla uzak. külahlarımızı hazırladık buyursun devam etsin. zira böyle saçma bir savunmayı ancak kulahımızla muhatab ederiz
  1 -1 ... sigara
 6. .
  peres'in bunama alameti gösterdiğinin kanıtı olan sözdür. vay anasını israil e hergün bomba yağıyormuş biz fisitin de ki katliamı izlerken orayı kaçırdık heralde.
  2 -2 ... aagresifbayan
 7. .
  peres'in gereksiksiz lafıdır. ulan dürrük biz istanbul'a roket atılmasını gerektirecek bir bok mu yedik? sen git adamların memleketine ingiltere ve abd'nin evlilik dışı çocuğu olarak çıban gibi gir. her türlü ambaryoyu koy. kadınlarını çocuklarını öldür, sonra "bize roket atıyorlar, size atılsa ne yaparsınız?" bunlar dünya kamuoyunu kandırmaya yönelik hareketler müdür.
  2 -1 ... pergamon
 8. .
  gereksiz bir politikacının kendisi gibi gereksiz beyanatı.. yazık, çok üzüldük biz israil adına.. zira hergün tepelerine bomba düşen onlar.. hatırlatmakta faide var sanırım; okul bombalayanlar ta kendileridir..

  (bkz: yaşasın ironi)
  (bkz: yaşasın misket bombası)
  (bkz: yaşasın fosfor bombası)
  3 ... oopps i did it again
 9. .
  atılan roketlerin israilin ortalığı karıştırma ve kendini haklı gösterme politikasının bir sonucu olduğunun hatırlatılmasını gerektiren söylem.
  1 ... antisosyal
 10. .
  özrü kabahatinden büyük a.q adamların. zalimin zulmü varsa sevenin allahı varmış, allahım sen yahudi ibnelerini ne zaman helak edeceksin...
  1 -5 ... hiro nakamura