bugün

akp'nin sıçıp sıvayan dış politikasıdır. öncelikle! kendi vatandaşını ve ülkeni düşüneceksin. dış politikanda düşman ülkelere karşı saçma sapan delikanlılık değil, akıllı ve zekice istediklerini yavaştan yavaştan halledeceksin.
çıktın israile ağız dolusu küfürler ettin ne oldu? kendi vatandaşlarımız ölmeye başladı. bu günden sonra israil pkk'ya desteğini kesmez.

bu demektir ki bu ülkede hiç bir zaman huzur bulamayacağız.
tebrik ederim akp. ona buna kuduz köpekler gibi laf atarsan başımıza teröristleri bağlarlar. tebrikler.

ekleme: yazdığımı okuyun biraz a.k. ergenleri. kimse yalakalık yapalım demiyor. elinde tesbihle kabadayılık yaparak dış politika yapılmaz. teknoloji, ekonomik ilişkiler, sahte bürokrasiler, güçlü filistin ile sorunlar çözülecek.

gerizekalı millet dayılanarak mı siyaset yapıyorsunuz. sizden adam olmaz.
araplara yalaka olacam diye gelinen noktadır.
aslında bop eşbaşkanı ve o katil siyonistlerden madalya alan recep bey akla gelince insan " lan yoksa " da demiyor değil hani.
monşerleri hatırlatan "tamam abi"ci dış politikacılardan sıklıkla duyduğumuzdur.

pkk'ya desteğini artırmasıymış.

sanki önceden dostumuz muydu israil?

özür dileyelim de affetsinler bari ?!
akp'nin son derece haklı politikasıdır. 50 yıldır alttan alıyordukta o yüzden burnumuz boktan kurtuldu değil mi? bana karşı pkk'yı destekleyecekler diye itin köpeğin yalakası olacağıma, it köpek kurşununa kurban giderim daha iyi. dedelerimiz kanlarıyla kazandıkları bu toprakları israil'e, abd'ye şirin gözükelim diye emanet etmediler bize. bu zamana kadar terörle tehdit ettiler bizi, ensemize vurup lokmamızı aldılar. artık destekledikleri terörün bizi durduramayacağını anlatma vaktidir. o nedenle geri adım atılmamalıdır. yine geri adım atılırsa, akp'nin de eski hükümetlerden bir farkı kalmaz. onlarla dost olmamızı istiyorlarsa, önce onlar bizimle dost olmalıdır. yıllardır dostluk yalanlarıyla oyaladılar, şimdi istediklerini yapmayınca nasıl da gazlıyorlar pkk'yı.