bugün

sadece faşist ülkelerde görülecek olan medyaya saldırma ve kin kusma politikasının son hamlesi.
dün yandaş basın diyordu, bugün israil taşeronu basın.
daha önce ise boyalı basın deyip, evlere sokmayın o gazeteleri derdi.

ama niyeyse tsk'ye iftira atan, pkk'yı yalayan gazeteler için tek kelam etmez.
dediğim gibi bu korkunç tavırlar anca dikta yönetimi altında olan, faşist iktidarlar zamanında olur.
Gazeteler kendilerine emredilenleride yazabilir.Sen veya recep bey hoşnut kalacak diye bir durum yoktur gazetecilikte.isterse israil i isterse amerikayı savunabilir.

istersede recep beyin yandaşlığını yapabilir.

Hukuk kurallarını aşmadığı sürece gazeteler her şeyi yapabilir.Nasıl ergenekon davasında hukukun üstünlüğüne inanıyorsanız Bu durumdada buna inanmak zorundasınız.

Aksi halde kendinizde çelişir ve rezil olursunuz. (bence oldunuz)
biri diğerini satın almıştır. bilin bakalım o kimm?
mesela bunu biraz örneklendirelim;
gazeteci kimlik nuray mert hanım, ihh gönüllüleri tarafından israil askerlerine soda şişesi atılan görüntüleri izleyince kanı donmuş,içi pare pare olmuş. şimdi bu kadın neyin peşinde, fikirlerini kime peşkeş çekmenin derdinde.ve daha pek çok gazeteci şahıs.isimleri tek tek saymayalım hepimiz biliyoruz nasıl olsa.
israil'in gazeteleri zaten belirtildiği üzere israil'in malum gazeteleridir, türkiye'nin malum gazetelerinden kasıt sanıyorum ki bulvar veya o tarz gazetelerden biridir. ben de buradan esefle kınıyorum bu gazeteleri.