bugün

lübnan'da meydana gelen olaydır. lübnan hükümeti durumu anlamıştır.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25196520/
pkk'nın kime hizmet ettiğini bilmeyenler için yeni bir haber niteliğindedir.

büyük israil imparatorluğunun sınırlarına baktığınız vakit vaad edilen toprakların bir kısmının şuan kürdistan diye pkk tarafından adlandırılan yer olduğunu göreceksiniz.
Ortadoğu'da değişen birşey yok.
(bkz: pkk yı taşeron olarak kullanan ülkeler)
iran'da yakalanmasını daha çok isterdim.

zira cezayı en iyi onlar veriyor.
türkiyeye hayatında bi düşmanlık beslemmeiş ama tarikatlerin sosyal yer altını ağ gibi örmesiyle ülkenin iktidarını bile dinci yahudi düşmanı bir paritiyi başa geicek kıvama girdiği bir ülkede halkın israili türkiye düşmanı yok pkk yı destekleyen hani istialin isi bilmeyen admalarınbunlar götündne uydurması hayretler vermiyor. ama ona bakarsak hizbullaha giden bir gemi dolusu silahı ihbar alıp türkiyeye gemiyi brakmamsını söylmesine rağmen türkiyenin o gemiyi brakması ve sonra gemiye yapılan operasyonda o gemide bulunan tonlarca siahın türkiyeye maaledilmesi gerekiyor. bu arada bu haber için hani bozacının şahidi şıracı olmuş al lübnanı bur akpye . iğrençleşmeye başladı artık bu işler türk insaı daha isrialin isini bilmezken admaları türkiyenin en büyük düşmanı gibi milet kafasına soktular. daha ibranice bir kelime bilmeye israilin 3 şehrini sayamaycak o şehirleri bi kere bile görmeiş insnaların isriale asla saşamaış devmalı doast olmuş insnalrın bu tarikatlar sayesinde düşman edilmesine dediğim gibi şaşırmıyorum. u tarikatlar bugün iltidarı değiştirdi polis elinde kendine yazılan kitapları sildirtiyor kismenin gıgı çıkmıyo o yzüden akıllı olan insanların görmesi gerkenler herkein görmesini diliyorum.
(bkz: israil in köpeği pkk)
(bkz: amerika nın köpeği türkiye)
--spoiler--
(bkz: amerika nın köpeği türkiye)
--spoiler--

1 mart tezkeresi unutuluyor galiba.abd'nin köpeği olsa 1 mart tezkeresine red gelir miydi.
(bkz: incirlik)
pkklıların tamamı casustur, haindir, faşisttir.
edit:pkkdan sonra ayırma yapmıyorum pkk özel isim değil ot bok gibi yazılan bir şeydir.
(bkz: çok özür dilerim anasını siktimin orospu çocukları)
soner yalçın ile aynı koğuşa koyulmalılar.
aynı suçları işlemekten.
pkk lıların sahiplerine hizmet etme durumudur.

ülkemizde bunu yapan bir çok insan mevcuttur. üstelik vatansever diye meydanlarda gezmektedirler.
soysuzlar. Türkiye yetmedi her b.ka el atıyorlar. cidden dna ları bozuk.
pkk=düşman hain.
----tencere kapak... körler sağarlar birbirini ağırlar...
israil=düşman hain.

*her ikisinide sevmem.
*her ikisiniden haz etmem.
*her ikisinide sıkmak isterim.
tarafsız gözle bakıldığında çok mantıklıdır, ben de israil'in yetkili makamlarında oturuyor olsam, ben de pkk'dan istifade etmeyi düşünürdüm. bence normaldir. yakalanmış olmaları başarıdır ayrıca, o gözle bakılmalıdır.
(bkz: şark kurnazlığı ile konuyu saptırmak)

konu : 3 pkk'lının israil adına casusluk yapmasıdır.