bugün

saray soytarılarına asla "yanlı" demeyen yandaş soytarıların "yanlı" diye eleştirdiği programcıdır.

yahu "yanlı olmak" sizin nezdinizde eleştirilecek bir durum olsa eyvallah.. yanlı bulduğunuzu eleştirin, bir şey demeyelim. fakat öyle bir derdiniz olmadığını biliyoruz. şunca yandaş kanal içinden bir kişiyi seçip "yanlıdır" diye eleştirmediniz. o zaman ismail küçükkaya'yı hangi yüzle "yanlı" diye eleştiriyorsunuz?

kusura bakmayın, bir an yüzsüz olduğunuzu unuttum da ondan "hangi yüzle?" diye sordum. yanıtlamasanız da olur...
fatih portakal'la birlikte türk haberciliğinin en iyi ikilisini oluşturur.

bu arada doğrusu;

(bkz: ismail küçükkaya)

modlar gerekeni yapmalıdır.
son mohikan. ülkenin en korkusunuz sunucularından ve gazetecilerinden biri. bunu bugün çalar saat programında (bkz: çalar saat programının ebru g ile dalga geçmesi) aksiyonu ile bi kez daha gösterdi.

şimdi bakın görün; foseptik çukuru havuz medyası bok atmaya başlar küçükkayaya. pkk'lı der, terörist der. zira bu it sürülerinin huyudur hırsızlarını savunmak.
kendisi kütahya-simav'lıdır.
Adamın vücut bulmuş hallerindendir.
(bkz: ana kuzusu)
44 yaşında evlenmiştir.

görsel

http://www.gercekgundem.c...kucukkayadan-ilk-fotograf

edit: ulan siz böyle söyleyince kendimden şüphe ettim. 44 yaşında işte adam;

Doğum: 1972, Simav, Türkiye.
Adamdır...

Mutluluklar....
44 yaşında mıymış bu adam yuh.Hayırlı olsun evlenmiş.
Mutlu evlilikler dilerim.
Hemşehrimizdir kendisi.mutluluklar dileriz.
itici olmak suç olsaydı müebbet yatardı.

Fenerli olsam takim bile değiştirebilirdim kendisi fenerli diye.
Portakalın suyu çıkınca ohalde alınabilecek darbe sevici Melih Gökçek mağdurudur.
moody's in türkiye'nin kredi notunu düşürmesini bu kez ekonomi cephesinde yapılacak yeni darbe girişimi olarak adlandırmıştır. böyle yapınca da bir arkadaş twitter'da güzel ayar vermiştir kendisine:

görsel
Nevşin Mengü bir bu iki. Al birini vur ötekine.
eğrisini doğrusunu geçtim, on beş dakika sonra fazla kafa ütülediğini fark ediyorsunuz.
aynı atv'deki o garip şahıs gibi. sadece siyasi düşünceleri farklı. belki ismail daha donanımlıdır. ama kesinlikle ikiside baş ağrıtıyor.
çok boş konuştuğu doğrudur.
Kafa şişirmekten ve dogruya yanlışa muhalefet olmaktan başka bildigi bi bok yok. Bahçelinin dedigi gibi sütünü içsin.
AB ülkeleri ve abd Türkiye hakkında ne söylerse aynısını papağan gibi tekrarlayan müsvedde.
Adam akıllı haber sunan nadir kişilerden birisidir kendisi.
He amk ingiliz maşası. Zaten size göre atatürkçü herkes ingiliz. Ulan sizin soyunuzu araştırsak allah bilir nere çıkar.
devlet düşmanı spiker bozuntusu.

3 nisan sabahı özellikle izleyeceğim bu dallamayi. yüzünde patronu murdock un hezeyaninı görmek istiyorum. evet.
Türkiye'nin en baba haber sunucularından. Akyalayan olmadığı için sevilmemesi normal.
görsel

yandaşlardan her türlü iyidir.
en azından üslubu iyi ve atatürkçü.
bir kere yalaka değil.
fakat fatih portakal,murat güloğlu,nevşin mengü, cüneyt özdemir ve gülbin tosun gibilerle kıyaslanamaz.
rahmetli birand, ali kırca, korcan karar,uğur dündar gibilerine girmiyorum bile.
çünkü fazla demogoji yapıyor ve şovmen.
biraz demogojiyi ve şovmenliği bırakması lazım.
Sürekli kendisinden bahsediyor. Ben kelimesini çok kullanıyor.