artık islam dininin sonu geldi. islamın terörist bir din olduğunu bütün dünya anladı. türkiyede insanlar kitleler halinde islamı terk ediyor.

müslüman vakıfların çocuklara tecavüz etmesı olayları islam gerçeklerini ortaya çıkardı. islamda sübyancılığın olduğu hadis kitapları doğrular.

artık islamın sonunun geldiğini düşünüyorum.
dünyadan kafirlere dünyadan kafirlere sesimiz geliyormu ?
islam'ın kaynağı hadis kitapları değil, kur'an'dır.

hadislerin için sokulan birçok hurafe olduğunu müslümanlardan çok ateistler bilmektedirler bana göre.

buyrun ben de bir hadis uydurayım mesela,

"müslüman olmayanı öldürün. (hz.muhammed)"

işte hadis uydurmak bu kadar kolaydır.

eğer yargılayacaksak bir dini, o dinin birincil kaynağından yargılamamız gerekcektir.çünkü ondan sonra ortaya çıkarılan kaynaklar her zaman %100 güvenilir olmayacaktır.

terör dini islam'ın kitabında bakalım ne yazıyormuş.

"Size savaş açanlarla Allah yolunda çarpışın. Fakat haksız saldırıda bulunmayın. Çünkü Allah, haksız saldırıda bulunanları sevmez."(Bakara 190)

bir din mensubu üzerinden yargılanmaz.bi din, kaynağı üzerinden yargılanır.

bakalım ayet ne diyor?

size savaş açanlarla diyor.yani bizim durduk yere savaş açma hakkımız yok kimseye.kim bizle savaşmaya kalkarsa onla savaşmamız isteniyor.
--spoiler--
subhanallah kardeş ibretlik paylaşım
--spoiler--
gelmez islamın sonu falan. raad olun. kur´an kendisini her zaman savunur, ve verdiği savaşı da kazanır.biz içki de içeriz, kadınlarla da yatarız, ama böyle bir cümle asla söylemeyiz-çünkü biz onu okuduk, işittik ve iman ettik !!
islam'ın sonu gelse, teorik olarak kıyamet kopması gerekir. bu da bu başlığın ahirette göte girecek entryler sınıfına dahil olması demektir. yazarın götü halâ sağlamsa henüz islam'ın sonu gelmemiş.
Hah şimdi sen dedin ya kesin gelmiştir eminim. inandım.
aklı fikri sekste olan bir toplumun hele hele patır patır doğuruyorken bitmesi biraz zordur.
Bir gerçektir.