bugün

şu günlerde hat safhaya varan durumdur. muhalefetteki genel başkan değişimi ile başlayan rüzgar, şu günlerde dinciciklerin sırtını titretmektedir. halkın partisi, özüne dönme yolunda koşar adımla ilerlediğinden, mevcut iktidarın bolca olan açıklarını ve yolsuzluklarını gayet tatlı-sert ve politik bir dille halka anlattığından ve kurulan yeni yönetim kadrosuyla işin ehli ve donanımlı siyasetçileri başa getireceğinden ötürü, mevcut iktidar ve yandaşları vesayet krallıklarının sonunun geldiği görmeye başlamışlardır. çünkü artık halka sömürüldüğünü, cahil bırakıldığını, eğitimsiz bırakıldığını, vatanının özelleştirmeler ile satıldığını anlatan bir 'halk' partisi var. gerçekler gün geçtikçe ortaya çıkarılacak.
seçim sonuçları açıklandığında titremeleri sona erecek olan ve yüce divana gitmemek için kıvırmaya başlayacak olanların şuanda titremesi durumudur. sözlükte bile görüyoruz bunu.
seçimden sonrada titreyenler cehape yöneticileri olacaktır, çünkü bir grup cehape fanatigi genel merkez önünde gene türlü şaklabanlıklar yapıp birbirine girecektir bknz 2007 seçimleri.

edit: hişt 2007 seçimlerini hatırlamayan cehapeliler ben burda yalan bişe yazmadım gidin hatırlayan örgütçü abilerinize sorun 2007 seçimlerinden sonra nasıl birbirinize girdiginizi.
referndumda ne oldugu görüşmüştür başlıgı açan arkadaşın yinemi kaybettik demesi gereken durum yakındır.
popolarını rahata dayamış islamcıcıkların kabullenmekte zorlandığı gerçeklik. korkmayın yahu, halk partisi iktidara gelince sizin yaptığınız gibi kendi düşüncesine nail olmayan insanları sırf düşüncesi yüzünden hapse atmayacaktır. yolsuzlukları ve vatanı satması yüzünden başları derde girebilir ancak. ama kabul edin, bu rüzgar sizin gibi vatan hainlerini yer bitirir. hepiniz göreceksiniz sonuçları. halk var arkada halk. din, allah, kuran, peygamber diyerek kandırdığınız halk artık gözünü açtı, yemiyor yalanları. öğrenciler ayaklanmakta, gün geçmiyor ki olaysız, eylemsiz bir gün olsun. işsizlik felaket boyutlarına ulaştı. kadınların hali ortada, iş hayatından çok uzaktalar. toplumdaki kutuplaşma cabası, akp halkın bütün kesimlerini kucaklamaktan çok uzak. milli eğitim yerlerde, eğitim sistemi berbat, sınavlardaki kopya rezaletlerini herkes biliyor. yoksulluk sınırı 2000 tl'ye gelmişken, 2000 lira kazanmak halk için büyük para, yani halk fakirliğe muhtaç edildi, fakirlik yazgı haline getirildi. dış bor ayyuka çıktı, bununla beraber dışa bağımlılık arttıkça arttı, bizleri başkaları yönetiyor. halk bunu görmüyormu zannediyorsunuz, halk partisi bunları görmüyormu yada hesabını sormayacak mı zannediyorsunuz?

türkiye halkı açıkça görüyor merak etmeyin;

AKP BU ÜLKEYi YÖNETEMiYOR!!!
(bkz: sözlük formatı)
(bkz: bize öyle bir bilgi gelmedi)