bugün

müslüman ülkelerde yaşayan zavallı kadınların içinde bulunduğu vahim durumdur.

https://fbcdn-sphotos-a-a...3b9bdd78d79dfcafbf579e73f

yani diyor ki:

evden dışarı çıkma
kimseyle iletişim kurma
ibadet et
ot gibi yaşa.
türban ve kara çarşaf kadının köleliğinin sembolüdür.

islam şeriatıyla yönetilen ülkelerde kadın insandan sayılmaz.
(bkz: islamda çok eşlilik)
sen kadını her türlü sapığın olduğu yollara, otobüslere, iş yerlerine gönder, yemek yaptır, temizlik yaptir, çocuk yaptır. kanını em, tüketim toplumunun kölesi olsun.

sonra islama dil uzat. bence önce bir vizyonu olmasi gerek insanın. bir kalitesi olmalı.

en azindan çamur attığın konu hakkında biraz bilgin olsun. off be!
tabi lan deli misin?

koca kainati akılsız fikirsiz atomlar yaratti!?!

dna-rna bile yazıyolar.
bu kadar bilimin konusu kompleks bir yapı insanı, yaratan, hesapsız sorgusuz bırakacak demek akıl yoksunluğudur.
islamı yaşamayanlar, kadının köleliği hakkında konuşuyor.

Siz ve sizin gibi zihniyetlere, din düşmanı kimselere Allah (c.c) hidayet nasip etsin.

(bkz: cennet annelerin ayakları altındadır)
Sorun islamda değil, onu özümseyemeyen ve hayatına tatbik edemeyen insanlardadır.
sorun dinler değil, insanlardır. inanmayan biri olarak saldırmak yerine saygı duymak gerek. aynı şekilde inançlı birisi de saygı duymalı.
kadını cinsel obje olarak kullanan tek dişi kalmış canavar batıya nedemeli. bir ürün satmak için seksi kadın manken koymak ne . sekreter , saha satış elemanı felan kadın olsun ama giyimine özen gösteren güzellerden niye seçiliyor. kapitalizm en çok kadını kullanır. bence en büyük islamafobi bizim ülkemizde. istiklal marşında bu ezanlar ki şahadetleri dinin temeli, ebedi yurdumun üstünde benim inlemeli. benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var. ee ezandan rahatsısız ezan okunmasın diyenler var.
köleleştirse iyi. cariye yapıyor.