bugün

Doğru bir tespit. Hiç kaçarı yok açık seçik yazıyor "dövün" diye. Millet hala kıvırma derdinde. Oradaki 'dövün' aslında okşayın manasında kullanılmıştır demeye kadar vardı iş. O zaman okşayın yazsaydı birader niye neredeyse zıt anlamlı bir kelime kullanılmış? Cevap yok. "işinize geldiği gibi yorumluyorsunuz" diyolar birde. Benim nasıl işime geliyor olabilir ki bu? Ayrıca yorumlamak ne? Ne yorumundan bahsediyonuz açıkça "dövün" diyor. Hiç utanmanız yok mu? Madem bu kadar rahatsız oluyorsunuz öğretilerinden niye bu kitabın savunuculuğuna soyundunuz.
islam ölçüsü en fazla "misvak" ile kaba etlerine vurabilirsin diyor. Hatun kişi bir hata yaparsa ve kocası da buna karşı çıkıyorsa ilk uyarır. Dikkate almaz ikincisi olur ise ilâ yoluyla-en fazla 4 ay müddetle- uyarır. Buna rağmen üçüncü bir kez daha olursa hafif bir şekilde dövebilirsiniz diye izin veriliyor. Ama yüzüne, koluna değil kaba etlerine. Adam bu ölçünün dışarısına çıkarsa haddini aşar ve eşine eziyet etmiş olur. islam bunu yasaklamıştır.

Nitekim;

Hz. Muhammed (s.a.v) 'nin yanına bir kadın sahabe gelir ve derdini anlatır:

-Ya Rasulullah! Kocam bana haksız yere eziyet ediyor ve kolumu kırdı.

+Şüphesiz haddini aşmıştır. Ondan boşan.

Diye hüküm veriliyor ve sen bunu destekliyor diyemezsin. islam kadına hoşgörü ile yaklaşan tek dindir. islam'da kadın Allah'ın emanetidir. Ancak bunu günümüz şartlarında insanlar yozlaştırmış ve yanlış yapıp dinim böyle diyorsa sen islamı suçlayamazsın. Çünkü zaten yanlış uygulanıyor. Biri bir hata yaptığında insanı suçla, dinimi değil.
bunu kim demişse halt etmiştir. cahiliye döneminde kızlar diri diri toprağa gömülürken, onu topraktan çıkarıp ayaklarının altına cenneti koyan dinin adıdır islam.
Bir cinsel yetersiz beyanı.
islam sana beynini kullanma hakkıda veriyor bakıyorum kullanmıyosun.