bugün

st anger gibi müzik piyasasının trollü bir albüm yapamadığı içindir.
iron maiden dinleyeyim derken linkin park dinleyen birinin koparan tespiti. iron maiden la iron maiden bahsettiğin grup.
flight 666 belgeselinde lars, kendilerine ilham almak için iron maiden'ı seyrettiklerini bizzat kendi ağzından söyler. bu açıklama bile bu söylemi çürütür. şimdi önce eddie, sonra ben çarpmadan, dağılın.
(bkz: siktir ordan yarram)
up the irons ulan.
backstreet boys dinleyip iron maiden dinlediğini sanan yazarın dramı.
buraya çok şey yazabileceğim ancak uğraşmaya değmeyecek önermedir. bi de metallica daha iyidir demiş. ayıptır.
(bkz: troll was here) ula trolün metalcisi de hiç çekilmiyor he.
at koşturur gibi bas gitar çalmayı icat eden grup olmasından olsa gerek. hayır tüm şarkıları da öyle olunca bazen baydığı da olmuyor değil açıkçası lakin hakkı yenmemelidir dünya üzerindeki gruplara bakıldığında en çok hit olmuş şarkıları olan gruplardan biridir kendileri. demek ki bir şeyler var adamlarda.
Türkiye'de hangi metal grup esnaf tarafından biliniyordu ? Tabi ki iranlı madenciler lakabı ile iron maiden.
balon olduğu için dünyanın her yerinde hala ateşli hayranları bulunmaktadır ve heavy metal dünyasına altın notalarla kazınmış eserleri bulunmaktadır. bu pencereden bile baksanız, zevksizler için evet, balondur.
elme ile elmayı kıyasla yiğen diyeceğim sadece.

(bkz: acımadım bastım eksiyi)
heavy metalin öncülerinden olduğu için abartılmaktadır.

mesela günümüzde edebiyat dersinde namık kemal den şinasiden çok bahsederler bu adamları üstün yapan osmanlıya yeni şiir yeni roan türlerini getirmiş olmalarıdır. böyle düşünülebilir.
(bkz: yeni bir troll daha)
gripin in bu grubu donunda sallamasıyla kanıtlanabilecek doğru bir önermedir.