bugün

maiden fanı heavy ci yumuşak takılan insanlarımızın kabullenmek istemediği bir gerçek. hiç öyle abartılan efsane mertebesine yükseltilen bir grup değildir efenim. kimse kimseyi kandırmasın. hayır yani bu grupta ne varki bu kadar abartılacak anlamıyorum. bir iki şarkısı güzel diye tanrı yerine koyanlar var bu grubu. bi de metallica ile kıyaslarlar maiden'ı. miaden kim metallica kim. maiden'ın metallica seviyesine gelebilmesi için 10 fırın ekmek yemesi lazım gençler.

not: tamam beğeniler görecelidir ama hakkaten çok abartılan bir grup be gülüm. bu kadar abartılcak naptı ki bu grup?
st anger gibi müzik piyasasının trollü bir albüm yapamadığı içindir.
gripin in bu grubu donunda sallamasıyla kanıtlanabilecek doğru bir önermedir.
(bkz: yeni bir troll daha)
(bkz: siktir ordan yarram)
doğru önermedir. fakat metallica ile kıyaslamak yanlıştır. bu iki grubun hem tarzı hem de fikirleri farklıdır. iron maiden grup olarak öyle abartılacak durumda değil; ancak, grup elemanları teker teker değerlendirildiğinde, diğer grupların elemanlarına karşı ciddi üstünlük içerisinde oldukları görülür. iron maiden efsaneler arasındadır, balon değildir. amma ve lakin, heavy metal'in 1 numarası denilecek veya tanrı yerine koyulacak kadar da ulu değillerdir.
heavy metalin öncülerinden olduğu için abartılmaktadır.

mesela günümüzde edebiyat dersinde namık kemal den şinasiden çok bahsederler bu adamları üstün yapan osmanlıya yeni şiir yeni roan türlerini getirmiş olmalarıdır. böyle düşünülebilir.
backstreet boys dinleyip iron maiden dinlediğini sanan yazarın dramı.
elme ile elmayı kıyasla yiğen diyeceğim sadece.

(bkz: acımadım bastım eksiyi)
balon olduğu için dünyanın her yerinde hala ateşli hayranları bulunmaktadır ve heavy metal dünyasına altın notalarla kazınmış eserleri bulunmaktadır. bu pencereden bile baksanız, zevksizler için evet, balondur.
flight 666 belgeselinde lars, kendilerine ilham almak için iron maiden'ı seyrettiklerini bizzat kendi ağzından söyler. bu açıklama bile bu söylemi çürütür. şimdi önce eddie, sonra ben çarpmadan, dağılın.
buraya çok şey yazabileceğim ancak uğraşmaya değmeyecek önermedir. bi de metallica daha iyidir demiş. ayıptır.
at koşturur gibi bas gitar çalmayı icat eden grup olmasından olsa gerek. hayır tüm şarkıları da öyle olunca bazen baydığı da olmuyor değil açıkçası lakin hakkı yenmemelidir dünya üzerindeki gruplara bakıldığında en çok hit olmuş şarkıları olan gruplardan biridir kendileri. demek ki bir şeyler var adamlarda.
iron maiden dinleyeyim derken linkin park dinleyen birinin koparan tespiti. iron maiden la iron maiden bahsettiğin grup.
up the irons ulan.
(bkz: troll was here) ula trolün metalcisi de hiç çekilmiyor he.
senin baban mahallede top oynarken maiden efsaneydi deyip geçiştirilecek zırva.
Türkiye'de hangi metal grup esnaf tarafından biliniyordu ? Tabi ki iranlı madenciler lakabı ile iron maiden.