1. 1.
  kocaeli üniversitesi'nin uluslararası ilişkiler bölümünde öğretim üyesi olan avrupa birliği uzmanı akademisyen. ankara üniversitesi sbf mezunudur. iran üzerine de çalışmaları vardır. zannedersem bu durumdan kaynaklanan bir yanlış anlaşılmadan ötürü vaktiyle iran ajanı diye gözaltına alınmış, daha sonra serbest bırakılmıştır.
  ... çakan adam
 2. 2.
  kendisi milli istihbarat teşkilatı adına iranda görev almıştır. belge çalmıştır daha sonra kendisini deşifre ederek yargılanmış ve beraat etmesi üzerine akademik kariyerine devam etmektedir. motorsiklet ile okula gider gelir. istanbulda oturur her gün izmite git gel yapar. *

  son derece eğlenceli bir insandır. odasında sohbet etmek insanı keyiflendirir. ancak notu kıttır, dersinden geçmek kolay değildir.
  1 ... arude50
 3. 3.
  avrupa birliği'nin abc'si kitabının yazarıdır..
  ... bohemian rhapsody
 4. 4.
  okulu uzatmam sebep olan 3 dersin de hocasıdır kendisi. kafa adamdır ama not verdiği kalemin üstünde akrep vardır. sonra 3 dersten de geçtim ama gel bana sor.
  ... africa
 5. 5.
  beni tek dersten bırakarak hayatıma bir güzel kaymış, daha sonraki sınavda ne hikmetse beni geçirmeye karar vermiş olan kafa ama karaktersiz akedemisyen. "ilk kanı irfan akıttı" cümlesini kurmama neden olmuş olan şahsiyet.
  ... samo
 6. 6.
  sınav kağıtlarını okumayıp, isme göre not verdiğine dair rivayetler dolaşan doç.
  ... zuhaaa
 7. 7.
  okula racing motoruyla istanbuldan gidip gelirdi. üstünde takım elbise kafada kask. şimdilerde nasıldır bilinmez. iranda ajanlık yapmıştır mit için. deşifre olmuş davadan yırtmış. ingilizce bi kitaptan dersi türkçe gibi okurdu. cin ali okur gibi.
  ... africa
 8. 8.
  kızları sever... kızları çok sever... çok kızları daha çok sever... çok kızları daha çok sevmeyi de çok çok sever... velhasıl sevgi dolu bir yürektir...
  ... haymatloss