bugün

ıraktaki felluce'li sniper'a hak vermemi sağlamış insan bozuntuları.daha söylenecek çok şey var ama sözlüğün terbiyesi açısından yazamıyorum..
zalimin zulmu varsa garibin allah ı var diyoruz artık sadece. ne gelir ki elden üzülmekten ağlamaktan dua veya beddua etmekten başka.
(bkz: garibin çilesi ölünce biter)
televizyonda izlerken kanımı donduran olayın içindeki askerler (!). benim bildiğim insan insana bunu yapmaz. o çocuklar annenimi öldürdü , çocuğunamı birşey yaptı ya da evinimi yaktı? tek uğraşları adice işgal ettiğiniz ülkelerini kurtarmaya çalışmak.. senin ülkeni yarın gelip işgal etseler , harap etseler her yeri , evini yaksalar sonrada senin gözün gibi sakındığın çocuğunu böyle dövseler ne hissedersin acaba?
bir gün sokağın ortasında öyle linç edilirseniz anlarsınız belki o çocukların neler hissettiğini. kendinize olan saygınızı yitirecek kadar küçüldüğünüz için acıyorum siz ingiliz askerlerine..
insan şeklindeki bir grup hayvandır,hakareti bile hak edicek kadar para etmezler...

2 tane züppe isviçreli bir tekme yedi diye yeri yerinden oynatabilir ama 2 tane zavallı ıraklı çocuk öldürülsede,işkence görsede,dayak yesede kıllarını kıpırdatamaz...

işte adalette budur...
hz muhammedin karikatürü kadar tepki almamış eylemdir.
günün birinde - o çocukların ahının gökyüzüne ulaştığı andan itibaren süre başlamıştır- karşılığını illaki bulacak emir erleri.
intihar saldırısı niye yapılır daha iyi anlamamızı saglayan eylemdir.
terörist kimdir sorusuna cevaptır bunlar...
işin fenası, yetkilileri tarafınca, kınanmayan, bi kılıf bulunup aklanılmaya çalışılan askerlerdir.