bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. .
    ıraktaki felluce'li sniper'a hak vermemi sağlamış insan bozuntuları.daha söylenecek çok şey var ama sözlüğün terbiyesi açısından yazamıyorum..
    ... elendil
  2. .
    zalimin zulmu varsa garibin allah ı var diyoruz artık sadece. ne gelir ki elden üzülmekten ağlamaktan dua veya beddua etmekten başka.
    (bkz: garibin çilesi ölünce biter)
    ... palta
  3. .
    birde utanmadan ona buna barbar derler...
    medeniyet dersi verirler oraya buraya...
    bir barbar bile sapık değildir en azından bu aşşağılık insan yavruları gibi...
    bir barbar bile zor kullanır zarar verir ama keyif için işkence yapmaz...
    kameraya çekip izlerken ereksiyon oluyormuş gibi sesler çıkartmaz...
    ne desem yahu;
    teni süt beyaz
    ruhu balçıkla sıvanmış kadar kara zavallı pislikler...
    (bkz: dağılın ulan)
    1 ... sıçtırtma lamasına
  4. .
    şu sıralar üzerinde çalıştığım endüstriyel kaynak makinalarıyla işkence edilesi asker bozuntularıdır. önce 250 KWatt lık bir dikiş kaynağından, sonra gaz altı kaynağından en son da elektrot kaynağından geçirilesidir. görüntüleri çeken ve şeytani sesler çıkaranı ise allah'a havale ediyorum
    ... delikanlımühendis
  5. .
    televizyonda izlerken kanımı donduran olayın içindeki askerler (!). benim bildiğim insan insana bunu yapmaz. o çocuklar annenimi öldürdü , çocuğunamı birşey yaptı ya da evinimi yaktı? tek uğraşları adice işgal ettiğiniz ülkelerini kurtarmaya çalışmak.. senin ülkeni yarın gelip işgal etseler , harap etseler her yeri , evini yaksalar sonrada senin gözün gibi sakındığın çocuğunu böyle dövseler ne hissedersin acaba?
    bir gün sokağın ortasında öyle linç edilirseniz anlarsınız belki o çocukların neler hissettiğini. kendinize olan saygınızı yitirecek kadar küçüldüğünüz için acıyorum siz ingiliz askerlerine..
    1 ... witch
  6. .
    insan şeklindeki bir grup hayvandır,hakareti bile hak edicek kadar para etmezler...

2 tane züppe isviçreli bir tekme yedi diye yeri yerinden oynatabilir ama 2 tane zavallı ıraklı çocuk öldürülsede,işkence görsede,dayak yesede kıllarını kıpırdatamaz...

işte adalette budur...
    ... selmagezinir
  7. .
    hz muhammedin karikatürü kadar tepki almamış eylemdir.
    ... plug in baby
  8. .
    günün birinde - o çocukların ahının gökyüzüne ulaştığı andan itibaren süre başlamıştır- karşılığını illaki bulacak emir erleri.
    ... kaplama domates
  9. .
    intihar saldırısı niye yapılır daha iyi anlamamızı saglayan eylemdir.
    ... sosyoklon
  10. .
    terörist kimdir sorusuna cevaptır bunlar...
    1 ... karga