bugün

iphone yok s4 olur mu abi?.cıks mı, fakirliğin gözü çıksın abi, ne yapak?.
(bkz: burayı terk et)
Güzel insanlar.
aynı zamanda kapitalizmin kölesi olmamış yazarlardır.
cep telefonunu sosyal statü olarak gören gavat değildir.
iphone kullanan biri olarak telefondan öte olmadığını söyleyebilirim. Ha sen statü göstergesi sanıyosan 24 taksitle aldığını itiraf et bence.
Fakir koktu. KaÇ kaÇ.
beni bu iphone mahvetti....böyle havada iphone um olmadı..
bir ara dr droll vardı kafayı iphone ile bozan onu aratmamaya çalışıyorlar zaar. yok amk açlıktan ağzım kokuyo lan hoh yapsam kendinizi sikesiniz gelir ...

bu arada gençler 21. yy he haberiniz olsun .

(bkz: masanın üstünde durması için kullanılan iphone)
(bkz: yav he he)

zenginliği iphone la ölçmek tam bir mallıktır. 8 sayfada herkes gerekli açıklamayı yapmış ben de yapmayayım aynı şeyleri. iphone um var ama bi sikime yaramıyor kendimi mutlu etmek dışında.
yok ama olmasını çok istiyorum. hele de bej rengini gördükten sonra. özellikleri için değil şıklığı için iphone.
(bkz: ben)
Ben. Note2 kullanıyorum memnunum.
nokia kurtarmaz mı kurban? Denmesi gereken kişi söylemi.
sahip olduğu akılla hiç fakir kalmayacak kişidir. galaxy s4 varken htc one varken xperia z varken lafı bile edilmeyecek bi telefona eşek yüküyle para vermez.
Blackberry ıle mutlu olmak daha ıyı.
utanmadan sözlüğü mesken tutarlar. sağdan soldan kablosuz ağ şifresi ararlar. hey allah'ım kimlerle aynı ortamdayız. evet.
Bide bunun kore mali iphone u olan versiyonları var.

(bkz: Dedelerindedesi)
vertusu olan sözlükçülerdir.

yaa kalırsın öyle göt gibi. *
aldığı maaşın iki katı fiyatına telefon alıp 234245 ay taksidini ödeyen sözlük yazarından akıllı olan yazardır.
Fakirdirler.
benimdir amk. herkesin yarrak gibi tuttuğu şeyi tutmak istemiyor olabilir. kapitalistler vermiş elinize oynuyorsunuz başka bildiğiniz bir bok yok.

4 yıldır alcatel kullanıyorum 120 liraya indirimden almıştım gayette memnunum. şimdi istesem gider parayı basar en son modelini de alırım ama mal değilim çok şükür. çünkü işim yok o telefonla benim.
kalite düşürmekten başka bir boka yaramazlar. evet.
Iphone ne lan?
evinde üç bin tl'lik laptop, bin tl'lik eski bir laptop, bin dört yüz tl'lik tablet pc ve 800 tl'lik telefon olan fakir sözlükçüdür.