bugün

şekilci ve hava atmayı seven tiptir. bundan daha iyi açıklama olamaz. evet.
başka işe yaramadığı için diğerlerinden farkı olmayan tiptir.
Muhtemelen özel okulda babasının parasını yerken farkında bile olmayan tiptir. itinayla nefret ederim kendilerinden.
Görgüsüzdür bmw si olsa ben buradayım diye canım arabaya abart egsoz takar bu kişiler (Doğru mu yazdım egsoz u?)
iphone u alırken apple in koyduğu meblayı masaya koyarak çıkartan tiptir.
Yakında çaldıracak olan tiptir.
Iphone 7 nin yolunu gözleyen tiptir aynı zamanda.
samsung olmuyo muymuş?
Ekran parlaklığını kıstıktan sonra hücresel veriyi yahut wi-fi'ı kapatıp, titreşimi ve sesi kapattığı için kullanamadığından masanın üstüne de koyuyor olabilir. Zira saydıklarımı yapmazsa prize yapışık yaşayacaktır bu tip. Eh, insan prizdense masayı tercih ediyor haliyle.
Kişiliği masaya koyduğu iphone kadardır.
sadece iphone olsa iyi cüzdan araba anahtarı ne bok varsa masaya koyuyo şerefsizler.
tam bir maldır. net. iphone 6 serisi alan şahıs mecburen masaya koyacaktır. istisnasız.
6 plus ise cebine sığmıyordur. masaya koymak zorunda kalıyordur.
yalnızdır.
iphone u hava atmak için almış şahıstır. ceza olarak iphone u alınıp, eline 1996 model antenli ericson verilmelidir... had onuda koy masaya da göreyim ! masanın bacakları dayanmaz o kütleye zaten... ahanda bak şundan...
https://www.youtube.com/watch?v=srsxn2e0t0c
Taksidi 24 ay sonra ancak biten tiptir. Bu tiplerin instagramı aynadan çekilmiş fotoğraflardan geçilmez.
telefonunda internet paketi yoktur. wi fi aracılığıyla internete bağlanırlar.
Anamda 6 plus var ama sadece facebookdan cand crush oynamak icin kullanıyo bari bir yere gittigimizde cıkarıp koysa masaya ama nerde o günler içim acıyo valla.
her ürünün ulaşmak istediği nokta için aracı olan tiptir.

(bkz: marka)

şirketlerin, markalaştırma için niye götünü yırtıyor sanıyorsunuz? böyle tipler olmasa nasıl dönecek o çarklar?
Arkasındaki ısırılmış elma işareti üst yüzeye gelecek şekilde koymuştur.
Kontörü bulunmaz pek.
iphone'un özelliklerinden bi' haber tiptir. almıştır telefonu ama sadece arama yapar. var böyle tipler.
Muhtemelen telefon eskiyene kadar taksit ödeyecek tip.
bir de gösteriş için alan vardır.
Beynini masaya koymuş olaydı daha iyiydi insanı.
Bana beyin lazım biliyor musun? Kullanmalik sevmelik falan.